Kolejny biznes Jasona Derulo. "Najmniej seksowna inwestycja"

Autor:
kgo//am
Źródło:
BBC
Jason Derulo opowiedział o swojej "najmniej seksownej inwestycji"
Jason Derulo opowiedział o swojej "najmniej seksownej inwestycji"Reuters Archive
wideo 2/3
Reuters ArchiveJason Derulo opowiedział o swojej "najmniej seksownej inwestycji"

Amerykański gwiazdor popu Jason Derulo zainwestował w sieć myjni samochodowych oferującą klientom miesięczną subskrypcję. Przyznał, że to "najmniej seksowna" z jego inwestycji.

O inwestycji w amerykańską sieć myjni samochodowych Rocket Car Wash Derulo opowiedział w opublikowanym pod koniec maja odcinku podcastu biznesowego BBC "Business Daily". 33-letni wokalista wyjaśnił, że sieć oferuje swoim klientom miesięczną subskrypcję, umożliwiającą nielimitowane korzystanie z jej myjni. Derulo w podcaście zaznaczył, że wierzy w ten projekt, ale nazwał go jednocześnie "swoją najmniej seksowną inwestycją".

W trakcie rozmowy gwiazdor mówił też o swoich innych biznesach. - Do niedawna określiłbym samego siebie wyłącznie jako artystę, jednak myślę, że to się zmieniło. Teraz nie zajmuję się już tylko rozrywką, ale także biznesem - powiedział Derulo. Dodał, że inwestuje wyłącznie w firmy, które działają w znanych mu branżach.

Piosenkarz wymienił też część projektów, w które włożył pieniądze lub które sygnuje swoim nazwiskiem: klub sztuk walki i restaurację w Los Angeles, a także emitowany w BBC talent show "Project Icon", w którym pełni funkcję prowadzącego.

Jason DeruloA.PAES/Shutterstock

ZOBACZ TEŻ: Rihanna przed Taylor Swift, Madonną i Beyonce. Nowy ranking

Jason Derulo na TikToku

Portal zauważa, że ważnym źródłem popularności, a co za tym idzie dochodów Derulo jest obecnie TikTok. Wokalista na poważnie rozpoczął działalność w tej aplikacji w 2019 roku. W ciągu kilku miesięcy przyciągnął uwagę ponad 50 milionów użytkowników i stał się jednym z najpopularniejszych tiktokowych twórców. Obecnie gwiazdora obserwuje 58 milionów osób. Jego posty mają łącznie 1,2 miliarda polubień.

Zapytany, czy nie obawia się, że kontrowersje wokół platformy mogą doprowadzić do jej upadku, Derulo zaprzeczył. - Nie chciałbym, aby to się stało, ale, szczerze mówiąc, jestem czujny i przygotowany na wszystko. Jeśli TikTok przepadnie, jego miejsce może zająć wiele innych aplikacji - wyjaśnił amerykański muzyk.

ZOBACZ TEŻ: Al Pacino zostanie ponownie ojcem. 29-letnia partnerka aktora jest w ciąży, twierdzą media

Autor:kgo//am

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: A.PAES/Shutterstock

Pozostałe wiadomości