Idris Elba z koronawirusem. "Zostańcie w domu"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw//rzw
Źródło:
tvn24.pl, Los Angeles Times

"Dzisiaj otrzymałem pozytywny wynik testu na Covid-19. Czuję się ok, nie mam symptomów" - poinformował na Twitterze brytyjski aktor i producent Idris Elba. Zaapelował: "zostańcie w domu".

KORONAWIRUS SIĘ ROZPRZESTRZENIA. RAPORT TVN24.PL >>>

Brytyjski aktor Idris Elba w mediach społecznościowych podzielił się informacją, że w poniedziałek odebrał wyniki badań na koronawirusa.

"Dzisiaj otrzymałem pozytywny wynik testu na Covid-19. Czuję się ok, nie mam symptomów odkąd dowiedziałem się, że mogłem być narażony na zakażenie" - poinformował na Twitterze brytyjski aktor i producent. Zaapelował: "zostańcie w domu i bądźcie pragmatyczni"

"To jest czas na myślenie o sobie nawzajem"

Na dołączonym do tweeta nagraniu przekzał, że zdecydował się na test oraz dobrowolną izolację w miniony piątek, gdy okazało się, że osoba z którą miał kontakt, otrzymała pozytywny wynik testu na koronawiusa.

- Żyjemy w podzielonym świecie, ale teraz jest czas na solidarność. To jest czas na myślenie o sobie nawzajem. Jest tak wielu ludzi, których życie zostało "zakażone" - podkreślił.

"Los Angeles Times" przypomina, że Elba, zdobywca Złotego Globu za główną rolę w miniserialu "Luther", ostatnio wystepował publicznie na zorganizowanej na stadionie Wembley imprezie WE Day 2020. W tym samym wydarzeniu uczestniczyli także: Sophie Grégoire Trudeau - żona kanadyjskiego premiera, popularny szef kuchni Jamie Oliver, kierowca wyścigowy Lewis Hamilton, była premier Australii Julia Gillard i wiele innych znanych osób. U żony Trudeau koronawirusa wykryto w miniony czwartek.

Autor:tmw//rzw

Źródło: tvn24.pl, Los Angeles Times

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Raporty: