TVN24 | Kultura i styl

Eva Longoria wspomina kreację na festiwal w Cannes za 40 dolarów. "Nie liczy się suknia, liczy się kobieta, która ją nosi"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
kkow//mro
Źródło:
tvn24.pl/People

Trwa 75. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes. Impreza dla wielu gości jest okazją, żeby zaprezentować się przed kamerami w drogich kreacjach od znanych producentów. Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich jest to priorytetem. Eva Longoria przyznała właśnie, że w czasie swojego debiutu w Cannes, w 2005 roku, miała na sobie sukienkę za zaledwie 40 dolarów.

17 maja rozpoczął się 75. Festiwal Filmowy w Cannes. Prestiżowa impreza co roku staje się też dla wielu gwiazd okazją, aby pokazać się przed kamerami w kosztownej i specjalnie wybranej na te wydarzenie kreacji. Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich gwiazd była to od razu reguła. Aktorka Eva Longoria, znana między innymi z serialu "Gotowe na wszystko", zdradziła w rozmowie z redakcję People, że podczas swojej debiutanckiej wizyty w Cannes w 2005 roku miała na sobie sukienkę za zaledwie 40 dolarów. - Pomyślałam sobie, że założę po prostu tę złotą, dzianinową, w której czuję się dobrze - mówi Eva Longoria.

Eva Longoria zadebiutowała w Cannes w 2005 roku kreacji za 40 dolarówJon Furniss/WireImage.Getty Images

Aktorka opowiada, że gdy przed laty kupowała w Los Angeles wspomnianą sukienkę, to nawet nie zdawała sobie sprawy czym jest Festiwal w Cannes. Longoria przyznaje, że gdy teraz patrzy na tę sytuację, to rozumie, że najważniejsze nie jest to, co nosimy na sobie, ale to, jacy jesteśmy. - Nie liczy się suknia, liczy się kobieta, która ją nosi - przekonuje Longoria.

ZOBACZ >> Gwiazdy na czerwonym dywanie w Cannes. Joanna Kulig w sukni od Armaniego

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu w Cannes gwiazda postawiła na czarną kreację z kolekcji Alberty Ferretti.

Eva Longoria - kim jest?

Eva Longoria swoją popularność w aktorskim świecie zdobyła rolą w serialu "Gotowe na wszystko". Za stworzoną kreację aktorka zdobyła dwie nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych, statuetkę People's Choice oraz Teen Choice. Poza światem aktorstwa - Longoria jest twarzą firmy kosmetycznej L’Oréal Paris.

Autor:kkow//mro

Źródło: tvn24.pl/People

Źródło zdjęcia głównego: Jon Furniss/WireImage.Getty Images

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości