TVN24 | Kultura i styl

"Britney: Życie pod nadzorem". Głośny dokument o Britney Spears w TVN24 GO i Playerze

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Kathy Hutchins / Shutterstock.comBritney Spears

Dokument "Britney: Życie pod nadzorem" pokazuje, jak ojcowska kuratela zmieniła się w toksyczną i całkowitą dominację nad życiem księżniczki popu. Głośna na świecie produkcja autorstwa dziennikarzy "The New York Times" do obejrzenia w TVN24 GO i w Playerze.

Britney Spears od 13 lat pozostawała pod opieką ojca. W wyniku załamania nerwowego sąd w USA zarządził, że nie jest w stanie sama decydować o swoim życiu i oddał ją pod opiekę rodzica. Decyzja ta wywoływała przez lata dużo kontrowersji, szczególnie ze strony fanów piosenkarki, którzy twierdzili, że James Spears nie działał w dobrej wierze, pozbawił Britney wolności oraz żerował na jej sławie i pieniądzach.

"BRITNEY: ŻYCIE POD NADZOREM" W TVN24 GO

Latem tego roku przed sądem w Los Angeles Britney wyraziła silny sprzeciw wobec postanowienia sądu. Po wstrząsającym przemówieniu po raz pierwszy osoby z bliskiego otoczenia rodziny odważyły się publicznie zabrać głos w sprawie i opowiedzieć o tym, jak wyglądało życie w domu Spearsów. To szczegółowa relacja ujawnia szokującą prawdę o ojcowskiej kurateli.

Britney SpearsKathy Hutchins / Shutterstock.com

Dokument "Britney: Życie pod nadzorem" to wstrząsają historia o tym, jak piosenkarka stała się zakładniczką własnego ojca. Film zawiera wywiady z osobami ze środowiska rodziny księżniczki pop, dzięki czemu na światło dzienne wychodzi to, jakimi prawami naprawdę rządziła się ustawiona przez sąd kuratela - to obraz niesłychanego aparatu inwigilacyjnego i stworzonego przez ojca gwiazdy, który monitorował każdy jej ruch, faszerował lekami, zmuszał do pracy.

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości