Andrew Lloyd Webber wydał oświadczenie o chorobie syna. "Jestem absolutnie zdruzgotany"

Autor:
pb//az
Źródło:
Sky News
Andrew Lloyd Webber
Andrew Lloyd Webber
Archiwum Reuters
Archiwum ReutersAndrew Lloyd Webber

Andrew Lloyd Webber wydał oświadczenie, w którym wyznał, że jego najstarszy syn Nicholas jest "ciężko chory". Mężczyzna od wielu miesięcy zmaga się z rakiem żołądka. "Wszyscy modlimy się, aby Nick poczuł się lepiej" - przekazał kompozytor.

Andrew Lloyd Webber, znany na całym świecie brytyjski kompozytor (współtwórca m.in. musicali "Koty", "Jesus Christ Superstar", "Upiór w operze") poinformował, że jego 43-letni syn Nicholas, również kompozytor, jest "ciężko chory". U mężczyzny kilkanaście miesięcy temu zdiagnozowano raka żołądka.

ZOBACZ TEŻ: Bruce Willis obchodzi urodziny w cieniu choroby. Neurolog o tym, czym jest otępienie czołowo-skroniowe

Nicholas Lloyd Webber ma raka żołądka

"Jestem absolutnie zdruzgotany, że muszę przekazać, że mój najstarszy syn Nick jest ciężko chory. Jak wiedzą moi przyjaciele i rodzina, od 18 miesięcy walczy z rakiem żołądka, a obecnie jest hospitalizowany" - napisał w oświadczeniu Lloyd Webber, cytowany przez Sky News.

Dodał, że w związku z tym nie był w stanie uczestniczyć w ostatnich przedpremierowych pokazach musicalu "Zły Kopciuszek" na Broadwayu, do którego skomponował muzykę, nie pojawi się też na premierze. "Wszyscy modlimy się, aby Nick poczuł się lepiej. Dzielnie walczy, ze swoim niepokornym humorem, ale w tej chwili moje miejsce jest przy nim i przy rodzinie" - podkreślił Lloyd Webber.

Nicholas Lloyd Webber skomponował m.in. muzykę do serialu "Love, Lies and Records" oraz teatralnej i orkiestrowej wersji "Małego Księcia". Wraz z ojcem nominowany był do nagrody Grammy w 2022 roku za pracę nad "Kopciuszkiem".

ZOBACZ TEŻ: Rak jelita grubego diagnozowany u coraz młodszych ludzi. Na jakie objawy uważać

Autor:pb//az

Źródło: Sky News

Źródło zdjęcia głównego: lev radin / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości