Atak na lekarkę w szpitalu. Pacjent wtargnął do gabinetu

Szpital Powiatowy w Zakopanem
Przemoc na każdym dyżurze. Z czym stykają się ratownicy medyczni
Źródło zdj. gł.: TVN24
Pacjent wtargnął do gabinetu w zakopiańskim szpitalu i awanturował się z lekarką, po czym uciekł. Jak poinformowała policja, "niewykluczone, że doszło do naruszenia nietykalności cielesnej". Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 9. we wtorek. Ze zgłoszenia wynikało, że około 50-letni mężczyzna wtargnął do gabinetu lekarskiego i wszczął awanturę. Jak podała zakopiańska policja, "niewykluczone, że doszło do naruszenia nietykalności cielesnej lekarki". Po incydencie mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.

Zatrzymany w domu

Lekarka wezwała policję. Funkcjonariusze odnaleźli pacjenta w jego domu. Został zatrzymany.

Szpital Powiatowy w Zakopanem
Szpital Powiatowy w Zakopanem
Źródło zdjęcia: TVN24

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że nikt inny w zdarzeniu nie ucierpiał.

OGLĄDAJ: Arłukowicz: mam marzenie, żeby Naczelna Rada Lekarska zaczęła współpracować z ministrem
2506_rp_arlukowicz
Ten i inne materiały obejrzysz w subskrypcji
Źródło: PAP, tvn24.pl
Autorka/Autor: bp/PKoz
Czytaj także: