Jechał z dziećmi, miał prawie cztery promile alkoholu w organizmie

Autor:
tam
Źródło:
tvn24.pl
Olkusz (Małopolska)
Olkusz (Małopolska)Google Earth
wideo 2/3
Google EarthOlkusz (Małopolska)

34-latek podróżował samochodem ze swoimi dziećmi. Po zgłoszeniu, które trafiło do policji z Olkusza (Małopolska), mężczyzna został zatrzymany do kontroli. Okazało się, że miał prawie cztery promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w czwartek. To wtedy policjanci z drogówki w Olkuszu otrzymali zgłoszenie o tym, że 34-letni kierowca mitsubishi "może być nietrzeźwy, a także prowadzić pojazd pod wpływem narkotyków". Z informacji wynikało, że mężczyzna w takim stanie podróżuje ze swoimi dziećmi. Został zatrzymany w Sienicznie.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Policja: miał prawie cztery promile alkoholu w organizmie, został zatrzymany

- Mundurowi przeprowadzili badanie stanu trzeźwości, które wykazało u kierującego prawie cztery promile alkoholu w organizmie - informuje kom. Katarzyna Matras z policji w Olkuszu. I dodaje, że policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. 34-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy, a dzieci trafiły pod opiekę matki.

- Takie zachowanie kierowcy jest skrajnie nieodpowiedzialne. Pijany kierowca jest zagrożeniem na drodze i może stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo, nie tylko dla siebie ale i dla innych użytkowników drogi - podkreśla Matras.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: DarSzach/Shutterstock

Pozostałe wiadomości