TVN24 | Kraków

Szukają go, by oddać mu to, co zgubił

TVN24 | Kraków

Autor:
gp
Źródło:
TVN24/ Świętokrzyska policja
Szukają go, by oddać mu pieniądzeŚwiętokrzyska policja
wideo 2/6
Świętokrzyska policjaSzukają go, by oddać mu pieniądze

Szedł, rozmawiając przez telefon, nawet nie zauważył, że zgubił pieniądze. Gotówkę znalazła kobieta przechodząca chwilę później i oddała policjantom. Teraz szukają oni, publikując nagranie, mężczyzny, by oddać mu zgubę.

Ostatniego dnia marca 2021 r. niezidentyfikowany dotąd mężczyzna przechodził obok radiowozu zaparkowanego na ulicy Zaułek Buckiego w Pińczowie. Zajęty rozmową przez telefon nie zauważył, jak z kieszeni spodni wypadły mu banknoty. Niedługo potem na pieniądze natknęła się kobieta, która przekazała je policjantom. 

Pomimo prób zidentyfikowania mężczyzny do tej pory nie udało się ustalić jego personaliów. Dlatego policjanci zdecydowali się na publikację nagrania z kamer monitoringu.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Prośba o pomoc

- Zwracamy się o pomoc w dotarciu do osoby, która jest właścicielem zgubionych rzeczy. Wysoki, szczupły mężczyzna ubrany był w ciemne spodnie z kieszeniami na nogawkach, niebieską kurtkę, jasną bluzę z kapturem, jasną czapkę i niebieskie buty – informują świętokrzyscy policjanci. - Każdego, kto może udzielić jakiejkolwiek informacji w tej sprawie lub samego zainteresowanego, prosimy o kontakt z KPP Pińczów osobiście lub pod numerem telefonu 47 80 53 205, 47 80 53 280 – dodają.

Google Maps

Autor:gp

Źródło: TVN24/ Świętokrzyska policja

Źródło zdjęcia głównego: Świętokrzyska policja

Pozostałe wiadomości