Zdjęcie ślubne, które poruszyło internautów. "Modliłem się za moją piękną i mądrą żonę"

Facebook/Dwayne Schmidt PhotographyZdjęcie zostało wykonane na kilka minut przed ślubem

Kilka minut do uroczystej ceremonii. Mężczyzna w mundurze marines trzyma za rękę kobietę w białej sukni ślubnej. Para stoi bokiem do siebie. Nie widzą się. Oboje mają zamknięte oczy. To poruszające zdjęcie trafiło do sieci w niedzielę i stało się prawdziwym hitem.

Fotografia przedstawia żołnierza marines Caleba Earwooda i jego narzeczoną - teraz już żonę - Maggie.

Fotograf ślubny Dwayne Schmidt uchwycił parę w niezwykłym momencie, na kilka minut przed oficjalną ceremonią w Asheville w Północnej Karolinie. Na zdjęciu widać dwójkę młodych ludzi, mężczyznę w mundurze i kobietę w białej sukni. Para trzyma się za ręce, kobieta z trudem powstrzymuje łzy wzruszenia. Zakochani nie patrzą na siebie. Mają zamknięte oczy i stoją do siebie bokiem. Modlą się.

Jest tradycja - i przesąd - że pan młody powinien zobaczyć swą przyszłą żonę w białej sukni dopiero przed ołtarzem. Złamanie tej zasady może - mówi się - przynieść pecha młodożeńcom. Dlatego, chcąc pobyć razem przed ceremonią, zdecydowali się na tę nietypową aranżację. – Modliłem się za moją piękną i mądrą żonę. Prosiłem, by Bóg pobłogosławił naszą wspaniałą rodzinę – wspomniał Earwood w rozmowie z portalem today.com.

I have photographed alot of weddings. This has to be one of the best things i have ever got to see much less...

Posted by Dwayne Schmidt Photography on 23 maja 2015

Dwayne Schmidt udostępnił zdjęcie na Facebooku. Napisał: "Miałem okazję robić zdjęcia na wielu ślubach. Jednak to najpiękniejsza rzecz, jaką widziałem. Chwilę przed ślubem i przed tym, jak ujrzeli się nawzajem, Caleb odmawia modlitwę za przyszłe małżeństwo i wspólne życie".

Fotografia wzruszyła nie tylko fotografa, ale też internautów, którzy poruszeni zdjęciem w ciągu zaledwie dwóch dni udostępnili je ponad 7 tys. razy. A sam wpis na Facebooku polubiło w tym czasie 50 tys. użytkowników.

Para nie spodziewała się, że ich zdjęcie zdobędzie aż taką popularność. - Mam nadzieję, że dzięki naszej miłości udało się zainspirować wielu ludzi - stwierdził Earwood.

Autor: kl//rzw / Źródło: Daily Mail

Źródło zdjęcia głównego: Facebook/Dwayne Schmidt Photography

Pozostałe wiadomości