Ciekawostki

Mucha, Rosati, Urbańska i Wyrwał - najładniejsza edycja Tańca z Gwiazdami

Ciekawostki

Aktualizacja:
Show wystartuje w pierwszą niedzielę września.
TVN24Show wystartuje w pierwszą niedzielę września.

To będzie wyjątkowa, nie tylko dlatego, że jubileuszowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Dawno nie było tak mocnej obsady programu. O Kryształową Kulę zawalczą mistrzowie, którzy już nie raz wzruszali nas zdobywając medale, z tymi, którzy wrażeń dostarczają nam na codzień - aktorami, piosenkarzami, modelkami. Będzie na co popatrzeć!

Oni powalczą w 10-tej edycji 

Wśród ponad 100 gwiazd, które udało się zaprosić do poprzednich edycji, obok osób, które - naszym zdaniem - na od dawna jaśnieją blaskiem, znalazło się co najmniej kilka postaci, które są na początku swojej drogi artystycznej. W X, jubileuszowej edycji swojego flagowego show TVN, zgromadził jednak postaci lubiane i rozpoznawalne - zobaczymy gwiazdy muzyki, filmu i sportu.

W poniedziałek, uczestnicy "Tańca z gwiazdami" zaprezentowali się na konferencji. Panie przodem...

Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski

Znakomita pływaczka, mistrzyni olimpijska z Aten, gdzie w 2004 roku sięgnęła po złoto w stylu motylkowym na 200 metrów. Podwójna wicemistrzyni olimpijska. Dwukrotna mistrzyni świata. Wielokrotna mistrzyni Europy. A przy tym trzykrotna rekordzistka świata. Najlepszy polski sportowiec w latach 2004, 2005, 2006 w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Otyli przedstawiać nikomu nie trzeba. Ostatnio miała przerwę w zawodach, ale jej trener uznał, że zajęcia taneczne to dobry sposób na poprawienie koordynacji ruchowej i wzmocnienie mięśni. Na ogół publiczność lubi oglądać znane kobiety w kostiumach kąpielowych, tym razem wszyscy czekają na Oti w sukni wieczorowej.

Jak Otylia Jędrzejczak poradzi sobie na parkiecie? 

Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski

Grażynę Wolszczak widzowie TVN najlepiej kojarzą jako Basię Brzozowską z „Na Wspólnej”. Występowała też w wielu innych serialach, m.in.: „Matki, żony i kochanki”, „Na dobre i na złe” oraz „Marzenia do spełnienia”. Udział w „Tańcu z gwiazdami” będzie dla niej zupełnie nowym doświadczeniem. Nigdy wcześniej nie tańczyła, ale jako aktorka jest przyzwyczajona do bycia ocenianą przez publiczność.

Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj

Weronika Rosati znana jest nie tylko ze swojego talentu, ale też z burzliwych związków relacjonowanych przez tabloidy, a także dzięki znanym rodzicom. Publiczność, co potrafi mogła ocenić oglądając seriale „M jak miłość”, „Samo Życie” oraz film fabularny „Pitbull”. Wkrótce też będzie można ją podziwiać w nowym serialu TVN - „Po prostu Majka”.

Weronika Rosati uwielbia tańczyć 

Anna Mucha i Rafał Maserak

Anna Mucha największą popularność zdobyła dzięki roli w tasiemcu "M jak Miłość". Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, w filmie „Korczak” Andrzeja Wajdy. Punktem zwrotnym w jej karierze okazała się kreacja Danki Dresner w filmie Stevena Spielberga „Lista Schindlera”. Annę Muchę mogliśmy również oglądać w kilku polskich produkcjach, m.in.: „Panna Nikt”, „Chłopaki nie płaczą”, „Młode wilki 1/2” oraz w serialach i spektaklach Teatru Telewizji.

Natasza Urbańska i Jan Kliment

Gdyby o sukcesie w programie decydowały jedynie taneczne umiejętności byłaby murowaną faworytką. Urbańska od 1993 roku związana jest z Teatrem Buffo. To wielokrotna mistrzyni Warszawy w gimnastyce artystycznej. Obecnie Urbańska pracuje nad własną solową płytą. Choć z muzyką i tańcem miała do czynienia od zawsze, zastrzega, że nigdy nie uczyła się tańca towarzyskiego, który rządzi się bardzo ścisłymi zasadami.

Czekamy aż Iga zatańczy rumbę 

Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki

Piersi, które zapierają dech w piersiach - nie da się ukryć, co jest największym atutem polskiej modelki. Mężczyźni dziękują Bogu, że obdarzył Igę takim biustem, a Idze, że nie ukrywa go przed nikim. Polka występowała na okładkach najpopularniejszych magazynów takich jak: „CKM”, „Picture”, „People”, „Bild” oraz oczywiście „Playboy’a”, dla którego pozowała aż dziesięć razy. Na swoim zawodowym koncie ma również epizody aktorskie. Iga jest twarzą kampanii jednej z najpopularniejszych serii gier video. Panowie...

Radosław Majdan i Izabela Janachowska

Kilkaset rozegranych meczy w barwach polskich klubów, występy w reprezentacji Polski i zagranicznych klubach, a do tego burzliwy związek z Dodą. Radosław Majdan, obecnie bramkarz warszawskiej Polonii, swoją przyszłość wiąże z footbolem i po zakończeniu czynnej kariery sportowca chciałby zostać szkoleniowcem. Zdarzyło mu się również spróbować swoich sił w zawodzie modela i polityka, ale traktuje to jako przygodę. „Taniec z Gwiazdami” to dla niego nowe doświadczenie i jednego można być pewnym, że na parkiecie nie opuści go sportowy duch walki.

Show wystartuje 6 września tvn

Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa

Za Urbasia kciuki będą trzymać miłośnicy lekkoatletyki i... deathmetalu. Drugi w historii sportu biały sprinter, który złamał barierę 20 sekund na tym 200 metrów, siedmiokrotny zdobywca tytułu mistrza Polski to także wokalista zespołu „Sceptic”. Zaproszenia do „Tańca z Gwiazdami” Marcin zupełnie się nie spodziewał, dlatego też nie mógł długo rozważać wszystkich za i przeciw. Liczy, że jubileuszowa edycja programu zapewni mu nie tylko świetną zabawę, ale również dostarczy wielkich emocji. Michał Kwiatkowski i Janja Lesar

Polski piosenkarz śpiewający w języku francuskim. Laureat programu „Star Academy 3” - francuskiej wersji polskiej „ Fabryki Gwiazd”. Wokalne zdolności doprowadziły go do II miejsca na podium. Choć do pełnego sukcesu zabrakło Michałowi zaledwie 1 proc. głosów, to zwycięzczyni - Elodie Frege podzieliła się z nim połową nagrody. Michał nie ukrywa, że bardzo chciałby wydać w Polsce płytę, dlatego ma nadzieję, iż „Taniec z Gwiazdami” będzie dla niego szansą na zaprezentowanie się polskiej publiczności.

Marek Kościkiewicz i Agnieszka Pomorska

Muzyk, kompozytor i autor tekstów, współzałożyciel grupy De Mono. Jego piosenki ma w swoim repertuarze wielu polskich wykonawców, a w tym gwiazdy poprzednich edycji programu: Patrycja Markowska i Justyna Steczkowska. Udział w „Tańcu z gwiazdami” będzie dla niego świetną okazją, żeby wyrwać się na chwilę ze studia nagrań.

Radosław Majdan spróbuje sił w tańcu 

Piotr Zelt i Anna Głogowska

Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy grał w takich filmach jak: „Wielka wsypa”, „Trzy kolory. Biały”, „Tato”, „Szamanka”, „Kiler”, „Moja Angelika” oraz „Show”. Największą popularność przyniosła mu jednak kreacja Arniego w sitcomie „13 posterunek”. Zelt jest jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów dubbingowych. Zdecydował się na udział w jubileuszowej edycji programu, ponieważ pasjami kocha tańczyć. Przyznaje, że spodziewa się dobrej zabawy, połączonej z najbardziej „ekskluzywnym kursem tańca”, na jakim mógłby się znaleźć.

Zygmunt Chajzer liczy na swoje wierne fanki 

Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska

I ostatni, tylko na naszej liście - Zygmunt Chajzer. To człowiek instytucja - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, no i ta nieskazitelna biel. Gospodarz popularnych teleturniejów i programów rozrywkowych, m.in.: „Teletombola”, „Idź na całość”, „Na zawsze razem”, „Grasz czy nie grasz”, „TeleGra”, „Chwila prawdy” i „Ananasy z mojej klasy”. Prowadził również show „Gwiezdny Cyrk”. Dwukrotnie nagradzany „Telekamerą” w kategorii „rozrywka”. Kto wie, może to będzie początek kolejnej błyskotliwej kariery, tym razej tanecznej? Już 6 września na parkiecie powita widzów Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Reżyserem programu jest Jan Kępiński. O oprawę muzyczną zadba Tomek Szymuś i jego orkiestra. Głównym choreografem tanecznego show pozostaje Agustin Egurrola. W jury zasiądą niezastąpieni: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński.

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości