"Bilans": Jednorazowe świadczenie dla emerytów

Program "Bilans" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS
"Bilans": Jednorazowe świadczenie dla emerytów
Źródło wideo: tvn24bis.pl
Źródło zdj. gł.: tvn24bis
"Emerytura plus" oraz zmiany dla przewoźników - to główne tematy programu "Bilans", na który zaprasza Agata Zamęcka.

Program "Bilans" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 16.55.

Autor: mp / Źródło: tvn24bis

Zobacz także: