TVN24 | Białystok

Dentysta z Lublina podejrzany o napaść seksualną. Pacjentka uciekła z gabinetu

TVN24 | Białystok

Autor:
tm/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w sierpniu w jednym z gabinetów stomatologicznych w Lublinie
Do zdarzenia doszło w sierpniu w jednym z gabinetów stomatologicznych w Lublinie Google Earth
wideo 2/3
lublin (1)

51-letniemu dentyście z Lublina może grozić nawet do 12 lat więzienia. Lekarz trafił do aresztu po tym, jak usłyszał zarzuty doprowadzenia przemocą swojej pacjentki do obcowania płciowego. Kobieta zdołała się oswobodzić i uciec z gabinetu. Teraz śledczy wyjaśniają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy lekarz mógł wcześniej dopuszczać się podobnych czynów.

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia w jednym z gabinetów stomatologicznych w Lublinie. To tam 24-letnia pacjentka udała się na umówioną wizytę. Przyjął ją 51-letni stomatolog, który w trakcie zabiegu miał się dziwnie zachowywać.

- W pewnym momencie opuścił fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną. Kobieta po chwili zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu. Sprawę od razu zgłosiła policji – mówi komisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zarzut dla dentysty

51-latek został zatrzymamy. Usłyszał zarzut doprowadzenia przemocą pokrzywdzonej do obcowania płciowego. Na wniosek policjantów i prokuratora został aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

- Śledczy zbierają obecnie dowody i sprawdzają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy może podejrzany na koncie ma więcej tego typu przestępstw. Mężczyźnie może grozić nawet do 12 lat więzienia - podkreśla kom. Gołębiowski.

Autor:tm/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości