Policjantka i wojskowy pomogli seniorom. "Brawo dla służb! Oby tak dalej"

TVN24 | Wrocław

Autor:
tam/ii
Źródło:
Kontakt24
Policjantka i wojskowy pomogli seniorom ze Strzelec OpolskichKontakt24/ Andżelika i Łukasz
wideo 2/7
Kontakt24/ Andżelika i Łukasz Policjantka i wojskowy pomogli seniorom ze Strzelec Opolskich

Para seniorów eskortowana przez policjantkę i wojskowego ze Strzelec Opolskich. W czasach pandemii COVID-19 mundurowi mają nie tylko pełne ręce pracy, ale też pełne ręce zakupów. Widać to na nagraniu, które otrzymaliśmy na Kontakt 24.

KORONAWIRUS W POLSCE. RAPORT TVN24.PL

Policjanci w całym kraju - wraz z innymi służbami - pomagają w walce z koronawirusem. Nie tylko sprawdzają, czy przestrzegane są zasady obowiązkowej kwarantanny, pomagają też na przejściach granicznych, ale też patrolują ulice i informują o zagrożeniach związanych z pandemią choroby COVID-19. I to prawdopodobnie podczas jednego z takich patroli doszło do sytuacji, której nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Autorzy nagrania, Andżelika i Łukasz opisują, że to, co uwiecznili zdarzyło się w piątkowy poranek na Osiedlu Piastów Śląskich w Strzelcach Opolskich. Na krótkim filmie widać parę starszych osób, którzy trzymając się pod ręce, idą wolnym krokiem.

"KORONAWIRUS. RAPORT". EKSPERCI ODPOWIADAJĄ W TVN24 NA WASZE PYTANIA

Infolinia NFZ dotycząca koronawirusaKancelaria Prezesa Rady Ministrów

"Brawo dla służb!"

Seniorom towarzyszą policjantka i żołnierz. Mundurowi obładowani są zakupami. Wojskowy niesie dwie torby zakupów, a policjantka jedną. W ten sposób postanowili pomóc seniorom i upewnić się, że bezpiecznie dotrą do domu. "Materiał wideo przedstawia zaangażowanie służb w pomoc osobom starszym podczas pandemii. (...) Materiał krótki lecz bardzo przejmujący. Brawo dla służb ze Strzelec Opolskich i całego kraju! Oby tak dalej" - podsumowują autorzy nagrania.

Autor:tam/ii

Źródło: Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24/ Andżelika i Łukasz

Tagi:
Raporty: