TVN Meteo | Prognoza

Pogoda w sylwestra 2021 i Nowy Rok. Idzie duże ocieplenie

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w dniach 19-23.05
Prognozowana temperatura w dniach 19-23.05ventusky.com
wideo 2/3
Pogoda na pięć dni 29.12-02.01

Mróz odchodzi z Polski. Koniec grudnia przyniesie odwilż. Temperatura w pierwszy weekend 2022 roku sięgnie miejscami nawet 12 stopni Celsjusza. W prognozie pogody na najbliższe dni widać opady deszczu.

W środę zachmurzenie będzie duże z niewielkimi przejaśnieniami. Miejscami pojawią się słabe opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu, lokalnie marznącego. Temperatura maksymalna wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, południowo-wschodni skręcający na południowo-zachodni.

Czwartek również upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia, wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunku południowo-zachodniego powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami w porywach osiągnie prędkość do ponad 60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na czwartek i piątektvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w dniach 29.12-2.01
Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dniVentusky.com

Prognoza pogody na sylwestra i Nowy Rok

Pogoda w sylwestra nie ulegnie zmianie. Czeka nas duże zachmurzenie z opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

Prognoza pogody na sobotę i niedzielętvnmeteo.pl
Prognozowane opady w dniach 29.12-2.01
Prognozowane opady w ciągu kolejnych dniVentusky.com

Nowy Rok również zapowiada się z dużym zachmurzeniem, choć będzie się przejaśniać. Deszcz popada na południu kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej, z kierunków zmiennych.

Na niedzielę, 2 stycznia, synoptycy prognozują pochmurną aurę z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Podlasiu do 12 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Będzie wiać słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr, z południa.

Prognozowane porywy wiatru w dniach 29.12-2.01
Prognozowane porywy wiatru w ciągu kolejnych dniVentusky.com

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock, Ventusky

Pozostałe wiadomości