TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - poniedziałek 06.12. Chłodniej, dużo chmur i opady śniegu

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 06.12

Pogoda na jutro. Na poniedziałek dla niemal wszystkich regionów kraju synoptycy zapowiadają opady śniegu. Zrobi się chłodniej, termometry wskażą maksymalnie do 2 stopni Celsjusza na południowym wschodzie Polski.

Polska w ciągu najbliższej doby będzie pod wpływem układów niżowych: znad Karpat oraz Włoch. Nad krajem zalega słabo aktywny front atmosferyczny, za którym zaczyna z północy napływać zimne powietrze pochodzenia arktycznego.

Przed nami pochmurna noc. Okresami wystąpią opady śniegu rzędu 1-4 centymetrów. Drogi będą śliskie. Temperatura minimalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Warmii, przez -2 st. C w centrum kraju, do 0 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie północno-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany, na północy okresami dość silny.

Pogoda na poniedziałek

Dzień upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Możliwe są przejaśnienia, głównie na północnym zachodzie kraju. Będą pojawiać się okresowe opady śniegu do 1-3 cm. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -3 st. C na Warmii i Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Podkarpaciu. Z kierunku północnego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w poniedziałek

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno, okresami opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, o północy barometry wskażą 996 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże, okresami opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1000 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno, okresami opady śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -3 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1008 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno, okresami opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 994 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno, okresami opady śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -2 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 986 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże, okresami opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 988 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno, okresami opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 978 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże, okresami opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 979 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości