Pogoda na dziś - środa 20.10. Pochmurno, możliwe przejaśnienia. Od 15 do 22 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 20.10

Pogoda na dziś, czyli na środę 20.10, zapowiada się pochmurna. Termometry pokażą maksymalnie 22 stopnie Celsjusza. Miejscami silniej powieje.

Środa 20 października upłynie pod znakiem pogodnej aury w pasie dzielnic południowych. W pozostałych regionach będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami i opadami deszczu do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce. Powieje umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni wiatr. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 50-70 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w środę 20.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w środę 20.10
Warunki biometeo w środę 20.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie maksymalnie 18 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, powieje z południowego zachodu, okresami w porywach osiągnie do 50-70 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Wystąpi zmienne zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 19 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 50-70 km/h. W południe barometry pokażą 988 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, powieje z południowego zachodu. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 50-70 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 998 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Rano będzie pochmurno i wystąpią opady deszczu, po południu możliwe są przejaśnienie. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 50-70 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodna aura. Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 50-70km/h. W południe ciśnienie osiągnie 997 hPa. 

Warunki drogowe w środę 20.10
Warunki drogowe w środę 20.10tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości