Pogoda na dziś - niedziela 02.04. Popada deszcz lub deszcz ze śniegiem, od 4 do 10 stopni

Autor:
ps,
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela 2.04 upłynie pod znakiem pochmurnej aury, ale jest szansa na rozpogodzenia. Popada deszcz, miejscami deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą maksymalnie 10 stopni Celsjusza. Biomet okaże się niekorzystny.

Niedziela przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. W południowej, wschodniej i środkowej Polsce prognozuje się opady deszczu. W niektórych miejscach, zwłaszcza w pasie od Podlasia, przez centralne regiony, po Dolny Śląsk popada deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Warmii do 10 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północy. W północnej części kraju jego porywy mogą sięgać 60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu niedziela z pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Wiatr z północy będzie umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie wyniesie w południe 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Niedziela w Krakowie przyniesie duże zachmurzenie i przelotny deszcz. Po południu może popadać także deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna osiągnie 9 st. C. Północny wiatr okaże się umiarkowany, okresami silniejszy. Barometry pokażą w południe 983 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Na niedzielę w Poznaniu prognozuje się pogodną aurę. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północy. Na barometrach zobaczymy w południe 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka w niedzielę duże zachmurzenie, okresami wystąpią opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 5 st. C. Północny wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy. Barometry wskażą w południe 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami, okresami wystąpią opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą maksymalnie 7 st. C. Północny wiatr powieje umiarkowanie, okresami silniej. Ciśnienie w południe wyniesie 1003 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:ps, anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości