Pogoda na jutro - środa, 26.10. Przed nami mglista noc, w dzień termometry pokażą do 18 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W środę 26.10 w wielu regionach kraju będzie pochmurno, pojawią się też przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 12 do 18 stopni. Przedtem jednak czeka nas mglista noc.

Pogoda na noc 25/26.10

Noc na Pomorzu Gdańskim, Warmii, Mazurach, Podlasiu, częściowo na Mazowszu i Lubelszczyźnie zapowiada się pochmurna z przejaśnieniami i niewielkimi opadami deszczu o sumie 1-2 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Miejscami, zwłaszcza w centrum kraju, pojawią się mgły ograniczające widzialność do 200-400 metrów. Temperatura minimalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 9 st. C na Lubelszczyźnie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.  

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa, 26.10

Środa na Pomorzu Gdańskim, Kujawach, Warmii, Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Ziemi Świętokrzyskiej, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami i niewielkimi opadami deszczu o sumie 1-2 l/mkw. W pozostałych regionach wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, będzie wiał z zachodu i południowego zachodu.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 26.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. Na północnym wschodzie i wschodzie będzie chłodno, mieszkańcy zachodniej i południowo-zachodniej Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne we wschodniej połowie kraju.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zachmurzenie będzie zmienne i przelotnie popada deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Środa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, będzie wiał z zachodu. Barometry pokażą w południe 1019 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pogodna noc. Na termometrach zobaczymy 7 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy osiągnie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Środa w Krakowie przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 991 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pogodna. Temperatura minimalna sięgnie 7 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka środa z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Barometry wskażą w południe 1010 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą 8 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Na środę w Warszawie prognozuje się duże zachmurzenie z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Barometry pokażą o północy 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Środa we Wrocławiu upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z zachodu i południowego zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1006 hPa. 

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: shutterstock

Pozostałe wiadomości