TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - czwartek, 4.08. Pełnia słońca, w wielu miejscach będzie upalnie

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw,anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Czwartek przyniesie pełnię słońca w całym kraju. Będzie bardzo ciepło, a miejscami upalnie - temperatura maksymalna wyniesie nawet 35 stopni Celsjusza. Aura będzie jednak niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie.

Zapowiada się pogodna noc. Temperatura minimalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa.

Pogoda na jutro - czwartek, 4.08

W czwartek będzie słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 27 st. C na Suwalszczyźnie do 35 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie południowo-wschodni.

Pogoda na czwartek 4.08
Pogoda na czwartek 4.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek, 4.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 50 procent. W całym kraju będzie upalnie, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 4.08
Warunki biometeorologiczne w czwartek 4.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu pogodna noc. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południa. Ciśnienie o północy osiągnie 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się słoneczny. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 31 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W południe barometry pokażą 1017 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy 15 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Czwartek w Krakowie upłynie pod znakiem słonecznej aury. Termometry pokażą maksymalnie 30 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 987 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu przyniesie pogodną aurę. Temperatura minimalna wyniesie 18 st. C. Z południa powieje słaby wiatr. O północy barometry wskażą 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Czwartek w Poznaniu przyniesie słoneczną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 33 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą minimum 14 st. C. Słaby wiatr powieje z południa. O północy na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy będą mogli cieszyć się słonecznym dniem. Temperatura maksymalna wyniesie 30 st. C. Słabo powieje z południowego wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pogodna. Temperatura minimalna sięgnie 17 st. C. Południowy wiatr będzie słaby. O północy barometry pokażą 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu przyniesie pełnię słońca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 32 st. C. Z południowego wschodu powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry wskażą 1003 hPa.

Autor:kw,anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA/LUONG THAI LINH

Pozostałe wiadomości