Pogoda na dziś - środa 30.11. Pochmurna aura i niekorzystne warunki biometeorologiczne

Autor:
kw,as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na niedzielę 29.01
Pogoda na niedzielę 29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Środa 30.11 zapowiada się pochmurno, a miejscami także mglisto, chociaż prognozowane są również przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy od -1 do 4 stopni Celsjusza. W całym kraju aura niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

W środę w Polsce będzie pochmurno, ale lokalnie niebo ma się przejaśniać. W niektórych regionach możliwe są mgły. Termometry pokażą maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na północnym wschodzie, poprzez 1-2 st. C w centralnej części kraju, do 3-4 st. C na zachodzie. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunku wschodniego.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 30.11

Wilgotność powietrza wyniesie około 80 procent, przy czym najwilgotniej będzie w północnej, centralnej i wschodniej Polsce. Na terenie całego kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka środa pod znakiem na ogół dużego zachmurzenia. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie spodziewana jest na ogół pochmurna środa. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą 2 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunków wschodnich. Ciśnienie w południe osiągnie 1030 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Środa przyniesie w Poznaniu pochmurną aurę, jednak w ciągu dnia niebo może się przejaśniać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W środę we Wrocławiu prognozowane jest duże zachmurzenie. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 3 st. C. Powieje południowo-wschodni wiatr, słaby i umiarkowany. Na barometrach w południe zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Środa w Krakowie zapowiada się pochmurno, ale z przejaśnieniami. Termometry pokażą do 2 st. C. Wiatr ze wschodu będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1000 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:kw,as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości