TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - środa 17.11. Lokalnie popada deszcz, powieje silniejszy wiatr

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 17.11

Czeka nas pochmurny dzień, ale z rozpogodzeniami - tak mówi prognoza pogody na środę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 stopni Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr, w porywach do 50-60 kilometrów na godzinę.

Środa upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Rozpogodzenia możliwe są przede wszystkim na południu i południowym wschodzie kraju. Na Pomorzu prognozuje się opady deszczu do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Dolnym Śląsku i Podkarpaciu, lokalnie możliwe jest tam jednak 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Tylko na północy w porywach osiągnie prędkość do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w środę 17.11

W środę wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, miejscami wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 17.11
Warunki biometeo w środę 17.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi duże zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 1005 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się duże zachmurzenie, okresami popada słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. W południe barometry pokażą 1015 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Wystąpi duże zachmurzenie, a temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe ciśnienie osiągnie 1006 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie będzie duże, a temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 9 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 1004 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Rano będzie mglisto, w dzień się rozpogodzi. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 993 hPa. 

Warunki drogowe w środę 17.11
Warunki drogowe w środę 17.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości