Pogoda na dziś: czwartek przyniesie spokój od gwałtownych zjawisk

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Prognoza pogody na dziś 02.09

Pogoda na dziś: jeżeli pojawią się opady deszczu, to będą nieznaczne. W wielu regionach kraju można liczyć na dużo chwil ze słońcem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 23 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Na Mazowszu i Lubelszczyźnie słabo popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr o kierunku północno-zachodnim powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej.

Warunki biometeo w czwartek 02.09

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 70-80 procent. W niemal całej Polsce będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1023 hektopaskale.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 993 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane, około południa opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1010 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1010 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości