Informacje
 • Pogoda na dziś: spadnie kolejna porcja śniegu

  13-01-2021 06:48 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na noc 26/27.01 Foto: PAP/Grzegorz Michałowski | Video: tvnmeteo.pl

  We wszystkich regionach kraju w środę można spodziewać się opadów śniegu. Jezdnie będą śliskie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 3 stopni Celsjusza.

  Środa zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Spadnie od 1 do 5 centymetrów. Na drogach będzie ślisko. Termometry pokażą od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju będzie zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  NOC: pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu. Ciśnienie spada, o północy odnotujemy 999 hPa.

  DZIEŃ: pochmurno z opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1001 hPa.

  Pogoda Kraków

  NOC: pochmurno z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy -3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, o północy odnotujemy 977 hPa.

  DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 1 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 980 hPa.

  Pogoda Poznań

  NOC: pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z zachodu. Ciśnienie rośnie, o północy odnotujemy 994 hPa.

  DZIEŃ: pochmurno z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 995 hPa.

  Pogoda Warszawa

  NOC: przeważnie pochmurno z opadami śniegu do 5 cm. Termometry pokażą -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy na barometrach zobaczymy 989 hPa.

  DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 994 hPa.

  Pogoda Wrocław

  NOC: pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z zachodu. Ciśnienie rośnie, o północy na barometrach zobaczymy 992 hPa.

  DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 994 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...