Informacje
 • Pogoda na dziś: porywisty wiatr będzie wzmagać odczucie zimna

  07-03-2021 06:19 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na noc 13/14.04 Foto: PAP/Leszek Szymański | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę przez Polskę będzie przechodzić front atmosferyczny, przynoszący opady od deszczu po śnieg. Na terenie całego kraju silnie powieje. Lokalnie wiatr może powodować zawieje śnieżne.

  Niedziela w południowych regionach kraju zapowiada się pogodnie. Na pozostałym obszarze spadnie do 1-5 centymetrów śniegu, a na Pomorzu i w Wielkopolsce popada i deszcz deszcz ze śniegiem o sumie do 1-4 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr o kierunku zachodnim będzie dość silny. W porywach rozpędzi się do 60 km/h. Możliwe są lokalne zawieje śnieżne.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę osiągnie około 70-80 procent. Będzie zimno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne w północnej połowie kraju okażą się niekorzystne, a w południowej neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1005 hektopaskali.

  Pogoda Poznań

  Przelotne opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 60km/h, zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1009 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Okresami opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1014 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 6 st. C. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...