Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 5°C -1°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Szaro, buro i ponuro. Zmokniemy

  21-09-2019 14:37 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Co czeka nas w kolejnych dniach w pogodzie TVN24

  Tylko niedziela zapowiada się pogodnie. Kolejne dni przyniosą zachmurzenie, a także opady deszczu.

  W niedzielę będzie pogodnie, tylko na północnym wschodzie kraju pojawi się więcej chmur. Termometry pokażą maksymalnie od 18 st.C na Suwalszczyźnie, przez 22 st. C w centrum kraju, do 24 st. C na południowym zachodzie. Wiatr, południowo-zachodni i południowy, będzie słaby i umiarkowany.

  W poniedziałek nie będzie już tak przyjemnie jak w niedzielę. Zachmurzenie będzie kłębiaste małe od 15 st. C na Suwalszczyźnie, przez 20 st. C w centrum kraju, do 22 st. C na Pomorzu Zachodnim i w Wielkopolsce. Wschodni i południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Deszcz...

  Wtorek będzie nie tylko pochmurny, lecz także miejscami deszczowy. Na zachodzie spodziewane są opady deszczu rzędu 5-10 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna nigdzie nie sięgnie 20 st. C. Będzie od 16 st. C na Suwalszczyźnie, przez 18 st. C w centrum kraju, do 19 st. C na południowym zachodzie. Wiatr, południowo-zachodni, powieje słabo i umiarkowanie.

  ... okresami intensywny

  W środę zachmurzenie będzie duże, ale z przejaśnieniami. Okresami spodziewamy się silniejszych opadów deszczu, bo o natężeniu do 10-20 litrów na metr kwadratowy. Słupki rtęci wskażą od 14 st. C na Suwalszczyźnie, przez 17 st. C w centrum kraju, do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, wiejący z kierunków południowych, będzie słaby i umiarkowany, chwilami dość silny.

  Na czwartek prognozowane jest zachmurzenie duże z przejaśnieniami. W całym kraju wystąpią przelotne opady deszczu o natężeniu do 5-10 l/mkw. Na termometrach zobaczymy od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C w centrum kraju i na Podkarpaciu. Zachodni i południowo-zachodni powieje słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...