Facebook

Facebook

Facebook po cichu udostępnił oprogramowanie służące do komunikacji w miejscu pracy przy wykorzystaniu aplikacji Workplace - poinformował w piątek serwis The Verge. Nowy czat dostępny jest w wersji na komputery pracujące z systemami Mac OS i Windows.

Szef Facebooka Mark Zuckerberg mówi, że nie rozważa wystartowania w wyborach prezydenckich, ale jednocześnie angażuje doświadczonych specjalistów - podaje w piątek Hive, portal magazynu "Vanity Fair" poświęcony polityce.

Brytyjska minister spraw wewnętrznych Amber Rudd zaapelowała we wtorek do szefów największych firm technologicznych o wsparcie w walce z tak zwanym Państwem Islamskim (IS) w Internecie. "Razem możemy złamać kod terroru" - napisała w dzienniku "The Telegraph".

Profil TVN Meteo na Facebooku polubiło już ponad 200 tysięcy osób. Dziękujemy Wam za zaufanie i wsparcie, a jeśli jeszcze nie kliknęliście przycisku "Lubię to" - nic straconego. Zapraszamy!

110 mln euro grzywny nałożyła Komisja Europejska na firmę Facebook w związku z niedokładnymi informacjami, jakie ten internetowy gigant dostarczył Brukseli w 2014 roku, kiedy urzędnicy Komisji wydawali zgodę na przejęcie przez niego komunikatora WhatsApp.