Zabijali i jedli ofiary. "Głosy" im kazały

Aktualizacja:
 
Wikipedia by CCAresztowani są podejrzeni o zabicie przynajmniej dwóch kobiet

Mężczyzna i dwie kobiety, aresztowani pod zarzutem zamordowania przynajmniej dwóch kobiet w Brazylii przyznali się do zabójstw oraz kanibalizmu. Wszyscy należeli do sekty i w czasie przesłuchania zeznali, że to "głosy" kazały im zabijać i jeść ofiary.

Brazylijska policja znalazła dwa kobiece ciała zakopane pod domem w mieście Garanhuns, w stanie Pernambuco, gdzie mieszkali podejrzani.

Komendant policji w Garanhuns, Democrito de Oliveira powiedział na konferencji prasowej, że podejrzani zeznali, iż jedli mięso swoich ofiar. Jedna z kobiet zeznała ponadto, że użyła ludzkiego mięsa do przetworów, które potem sprzedawała w mieście.

Komendant powiedział również, że odnalezione ofiary były poszukiwane jako osoby zaginione. Teraz przeprowadzone ma zostać śledztwo, które pokaże, czy oskarżeni są powiązani także z sześcioma innymi morderstwami w regionie.

Mężczyzna i dwie kobiety są oskarżani nie tylko o morderstwo, ale też o porwanie, ukrywanie zwłok, oszustwa oraz przestępstwo przeciwko zdrowiu publicznemu.

Źródło: BBC News

Źródło zdjęcia głównego: Wikipedia by CC

Pozostałe wiadomości