Dzień Ojca i dzień urodzin. Książę Wiliam świętował podwójnie

Autor:
tas/pm
Źródło:
BBC

21 czerwca w Wielkiej Brytanii obchodzono Dzień Ojca. W tym dniu książę William świętował także swoje 38. urodziny. Z tej okazji rodzina królewska opublikowała - jak podała BBC - niezwykłe zdjęcia. "Zamiast formalnych, zaaranżowanych ujęć, widzimy pełne emocji zdjęcia ojca z dziećmi".

"Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla rodziny Cambridge - nie tylko dlatego, że jest Dzień Ojca - ale także dlatego, że książę William obchodzi 38. rocznicę urodzin. Aby uczcić tę ekscytującą okazję, rodzina udostępniła dwa nowe zdjęcia, zrobione przez księżną Kate" - podała w niedzielnej depeszy BBC.

Na jednym ze zdjęć 38-letni książę William pozuje z trójką swoich dzieci: sześcioletnim księciem Georgiem, pięcioletnią księżniczką Charlotte i dwuletnim Louisem.

Oglądaj TVN24 w internecie na TVN24 GO>>>

Kolejne zdjęcie, opublikowane przez Pałac Kensington, przedstawia Williama z dziećmi na huśtawce, ustawionej w ogrodzie.

Zdjęcia zostały wykonane na początku czerwca w rezydencji Anmer Hall w hrabstwie Norfolk, którą William i Kate otrzymali w prezencie ślubnym od królowej Elżbiety II.

Trzecie zdjęcie, również wykonane przez księżną Cambridge, przedstawia Williama, obejmującego ojca, 71-księcia Karola. "To ujęcie zostało opublikowane w niedzielę w oficjalnej rezydencji księcia Karola, który życzył swojemu synowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" - podała BBC.

Książę William z ojcem, Karolem instagram.com/kensingtonroyal

"Bez względu na to, czy jesteś ojcem, tatą, czy tatusiem, życzę Ci szczęśliwego Dnia Ojca!" - przekazał synowi książę Karol.  

Brytyjska rodzina królewskaPAP/Adam Ziemienowicz, Maria Samczuk

Autor:tas/pm

Źródło: BBC

Pozostałe wiadomości