Podwieszany sufit nie wytrzymał ciężaru włamywaczy z Wisconsin. Nagranie

Autor:
ft/kab
Źródło:
CNN

Zamaskowani włamywacze napadli na restaurację w Glendale w amerykańskim stanie Wisconsin. W czasie policyjnej interwencji ukryli się w przestrzeni nad podwieszanym sufitem, który nie wytrzymał ich ciężaru. Monitoring zarejestrował moment, gdy obydwoje spadają na ziemię. 18-latek i 16-latka zostali zatrzymani.

Do napadu doszło w Glendale w amerykańskim stanie Wisconsin. Zamaskowani napastnicy wtargnęli do restauracji w celach rabunkowych. Na nagraniu z monitoringu widać, jak zamykają pracownika w łazience, a następnie ruszają dalej, by okraść lokal, w którym obydwoje byli wcześniej zatrudnieni.

Gdy na miejsce przyjechali policjanci, złodzieje schowali się w przestrzeni nad podwieszanym sufitem. Panele sufitu nie wytrzymały ich ciężaru, a monitoring zarejestrował moment, gdy obydwoje spadają na ziemię.

Interweniujący funkcjonariusze starali się wypłoszyć ukrywających się włamywaczy przy pomocy pocisków z gazem pieprzowym.

Uciekający przestępcy próbowali jeszcze ukryć się w kontenerze na śmieci, jednak tam osaczyli ich policjanci. - Wszyscy chcemy dziś bezpiecznie wrócić do domu, prawda? - pytał funkcjonariusz, wzywając napastników, by się poddali.

Złodzieje - 18-latek i 16-latka - zostali zatrzymani.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ft/kab

Źródło: CNN

Pozostałe wiadomości