Ciało 96-latki polskiego pochodzenia znalezione w zamrażarce. Sąsiedzi nie widzieli jej od lat

Autor:
kgo//am
Źródło:
Fox News, PAP
W Chicago notuje się wysoki odsetek przestępstw z użyciem broni. Materiał archiwalny
W Chicago notuje się wysoki odsetek przestępstw z użyciem broni. Materiał archiwalny
Reuters Archiwum
Reuters ArchiwumW Chicago notuje się wysoki odsetek przestępstw z użyciem broni. Materiał archiwalny

W garażu za jednym z domów w Chicago znaleziono ciało 96-letniej Amerykanki polskiego pochodzenia - poinformowała stacja Fox News. Sąsiedzi zmarłej kobiety przekazali dziennikarzom stacji, że nie widzieli jej od lat.

Jak wyjaśniła stacja Fox News, policja znalazła ciało kobiety w poniedziałek 30 stycznia. Znajdowało się ono w zamrażarce w garażu domu w chicagowskim Portage Park, okolicy zamieszkiwanej przez wiele osób o polskich korzeniach. Martwa kobieta została zidentyfikowana przez jednego z członków swojej rodziny jako 96-letnia Regina Michalski. Mieszkała na parterze domu, którego właścicielką jest jej córka.

ZOBACZ TEŻ: Naga 16-latka w worku porzuconym na złomowisku. Prokuratura podważa wersję rodziny

Chicago. Ciało kobiety w zamrażarce

Sąsiedzi 96-latki powiedzieli dziennikarzom Fox News Chicago, że nie widzieli jej od lat. Według relacji stacji, córka kobiety miała rzekomo podawać sprzeczne informacje na temat miejsca pobytu matki. - Mówiła o niej, jakby nadal tu była. Byłam zdezorientowana, bo mojemu tacie powiedziała, że (matka - red.) przebywa w Wisconsin - przekazała cytowana przez stację Fox News sąsiadka.

Wnuczka zmarłej, Diane Michalski w rozmowie z "Chicago Sun-Times" powiedziała, że jej babcia była polską imigrantką, która spędziła większość życia pracując dla znanego przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego. Przekazała również, że nie widziała babci od 20 lat. - Nie zasłużyła, by odejść w ten sposób - podkreśliła.

Policja nie poinformowała, czy w związku ze sprawą ktoś został zatrzymany.

ZOBACZ TEŻ: Ciało 23-letniej didżejki znaleziono w walizce w śmietniku. Aresztowany miał mieć na jej punkcie "obsesję"

Autor:kgo//am

Źródło: Fox News, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Scott Cornell / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości