Para uprawiała seks na pokładzie samolotu. Nakrył ich steward

Źródło:
PAP, Independent
Samoloty linii EasyJet
Samoloty linii EasyJetReuters Archive
wideo 2/5
Samoloty linii EasyJetReuters Archive

Hiszpańska policja zatrzymała parę, która uprawiała seks na pokładzie samolotu lecącego na Ibizę. Na nagraniu udostępnianym w mediach społecznościowych widać moment, w którym członek załogi otwiera drzwi do toalety, odsłaniając częściowo roznegliżowanych mężczyznę i kobietę.

Do niecodziennej sytuacji doszło na pokładzie samolotu linii EasyJet lecącego z lotniska Luton w Anglii na Ibizę. Na nagraniu szeroko udostępnianym w mediach społecznościowych widać, jak członek załogi maszyny, zaniepokojony odgłosami wydobywającymi się z toalety, otworzył jej drzwi, odkrywając za nimi częściowo roznegliżowaną parę pasażerów w pozycji intymnej.

Jak słychać na wideo, które zostało nagrane telefonem komórkowym przez jednego z pasażerów, zajściu towarzyszyły śmiechy pozostałych podróżnych, obserwujących sytuację. Steward zgłosił zaś zdarzenie do kokpitu.

ZOBACZ TEŻ: Samolot zawrócony z powodu biegunki pasażera. "Kwestia zagrożenia biologicznego"

Para może otrzymać wysoką grzywnę

Według hiszpańskich mediów po wylądowaniu maszyny para miała zostać zatrzymana przez policję, a dowodem w sprawie ma być właśnie wspomniane nagranie. Prawdopodobnie kobieta i mężczyzna otrzymają zarzuty zagrożenia bezpieczeństwa lotu oraz zakłócenia porządku publicznego. Para może spodziewać się też kilkutygodniowego aresztu lub kary finansowej, mogącej sięgnąć tysiąca euro.

W rozmowie z brytyjskim "Independent" rzecznik EasyJet potwierdził, że 8 września po wylądowaniu samolotu tej linii na Ibizie ze względu na zachowanie dwójki pasażerów na miejscu pojawiła się policja. Nie potwierdził jednak zatrzymania pary ani tego, czy zostały podjęte wobec niej jakiekolwiek kroki. Portal przypomina, że zgodnie z brytyjskim prawem zakazane jest uprawianie seksu w publicznej toalecie.

ZOBACZ TEŻ: Kolejne linie lotnicze będą ważyć pasażerów przed wejściem na pokład

Autorka/Autor:pb//mro

Źródło: PAP, Independent

Źródło zdjęcia głównego: Wirestock Creators / Shutterstock