Barack Obama z pozytywnym testem na koronawirusa

Autor:
tmw/kg
Źródło:
tvn24.pl
Tak Barack Obama żegnał się z Białym Domem
Tak Barack Obama żegnał się z Białym Domem
Pete Souza/Instagram
Pete Souza/InstagramTak Barack Obama żegnał się z Białym Domem (wideo z 21.01.2017)

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama poinformował w niedzielę wieczorem, że uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. "Od kilku dni czuję drapanie w gardle, ale poza tym czuję się w porządku" - napisał Obama. 

U Baracka Obamy, byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, zdiagnozowano COVID-19. Informację o pozytywnym wyniku testu poinformował sam Obama w niedzielę wieczorem. 

"Właśnie otrzymałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Od kilku dni czuję drapanie w gardle, ale poza tym czuję się w porządku. Michelle i ja jesteśmy na szczęście zaszczepieni i przyjęliśmy dawkę przypominającą" - napisał.

Obama zaznaczył, że u jego żony - Michelle - nie wykryto zakażenia. 

"Tym samym chciałbym przypomnieć, abyście się zaszczepili, jeśli tego jeszcze nie zrobiliście, nawet jeśli spada liczba przypadków chorych" - zaapelował.

Autor:tmw/kg

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości

W wieku 100 lat zmarł były sekretarz stanu USA, doradca ds. bezpieczeństwa narodowego i dyplomata Henry Kissinger. Według opublikowanego przez firmę Kissinger Associates oświadczenia, Kissinger zmarł w swoim domu w Connecticut.

Nie żyje Henry Kissinger. Były sekretarz stanu USA miał 100 lat

Nie żyje Henry Kissinger. Były sekretarz stanu USA miał 100 lat

Autor:
asty/kg
Źródło:
PAP

Izraelskie wojsko w czwartkowym oświadczeniu poinformowało, że rozejm z Hamasem będzie kontynuowany "w świetle wysiłków mediatorów mających na celu kontynuację procesu uwalniania zakładników". Porozumienie zostało zawarte kilka minut przed wygaśnięciem obecnego rozejmu, co miało mieć miejsce o godzinie 7 lokalnego czasu.

Rozejm w Strefie Gazy przedłużony

Rozejm w Strefie Gazy przedłużony

Autor:
asty,
tas/kg
Źródło:
Reuters, PAP