Nocny pożar samochodów na osiedlowym parkingu. Zniszczone dwa auta

Autor:
mm/tok
Źródło:
tvn24.pl, Kontakt 24
Ustka. Do pożaru doszło w niedzielę w nocy
Ustka. Do pożaru doszło w niedzielę w nocy
wideo 2/5
Ustka. Do pożaru doszło w niedzielę w nocy

Pożar dwóch samochodów osobowych w Ustce. Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy na jednym z osiedlowych parkingów. Działania służb trwały godzinę. W pożarze nikt nie ucierpiał. Informację dostaliśmy na Kontakt 24.

Strażacy otrzymali zgłoszenie w niedzielę o 2.33. Do zdarzenia doszło na parkingu przy ul. Grunwaldzkiej w Ustce (woj. pomorskie).

- Po przyjeździe strażacy zastali palący się pojazd od strony silnika. Na miejscu był również obecny patrol policji wraz z osobą zgłaszającą. Auto było zaparkowane na parkingu wzdłuż drogi - powiedziała starsza kapitan Iwona Lenart z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku.

Dwa samochody uszkodzone

Jak dodała, uszkodzeniu uległ również inny z pojazdów. - W wyniku pożaru było widać skutki oddziaływania termicznego na sąsiedni samochód, który został uszkodzony - podkreśliła Lenart.

Działania strażaków polegały przede wszystkim na ugaszeniu pożaru oraz sprawdzeniu, czy we wnętrzu pojazdu nie było osób. - Przy użyciu narzędzia hydraulicznego strażacy otworzyli maskę pojazdu w celu lepszego dostępu do ugaszenia silnika. Działania służb trwały godzinę - poinformowała starsza kapitan.

Do pożaru doszło przy ul. Bałtyckiej w UstceKontakt24/Mariusz Jasłowski

W pożarze nikt nie ucierpiał.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/tok

Źródło: tvn24.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24/Mariusz Jasłowski

Pozostałe wiadomości