Oglądają i pakują do torby. Szukają ich w sprawie kradzieży kosmetyków

TVN24

Policja szuka osób z nagrania. Mogą mieć związek z kradzieżąKPP w Świeciu
wideo 2/4

Spokojnie wchodzą do sklepu. Mężczyzna podchodzi do regałów, pewnie bierze coś z półki i wkłada do torby. Kobieta idzie dalej, ogląda kosmetyki, zastanawia się. Wybrane rzeczy trzyma w rękach. W końcu znajduje swojego towarzysza, razem chowają łup do reszty rzeczy. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu drogerii w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie).

Policjanci poszukują sprawców kradzieży kosmetyków ze sklepu przy Dużym Rynku. Wszystko działo się czwartego maja po 13.20.

- W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa. Nieznana kobieta, wraz ze wspólnikiem, ukradli różnego rodzaju kosmetyki o wartości ponad 1,8 tysiąca złotych - mówi podkom. Joanna Tarkowska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Mężczyzna ubrany był w ciemną bluzę z białym kapturem, szare spodnie i czapkę z daszkiem. W ręce trzymał dużą, czarną torbę.

Poszukiwana kobieta miała na sobie różową bluzkę, czarna kurtkę, dżinsowe spodnie i dużą, brązową torebkę.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają kobietę czy mężczyznę, przedstawionych na nagraniu, o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym KPP w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 153) lub telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie: 52 33 32 551 albo z dyżurnym jednostki: 52 33 32 500 lub 112. KPP w Świeciu

Policja szuka osób z nagrania. Mogą mieć związek z kradzieżą
KPP w Świeciu

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/gp / Źródło: tvn24