Wjechał w kobietę, a następnie staranował barierki i przewrócił się na bok. Nie żyje potrącona 76-latka

Autor:
ng/tok
Źródło:
KM PSP Słupsk
Potrącił kobietę, a następnie staranował barierki i przewrócił się na bok
Potrącił kobietę, a następnie staranował barierki i przewrócił się na bokKM PSP Słupsk
wideo 2/5
natalia slideshow

Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały ranne po tym, jak na jednym ze skrzyżowań w Słupsku toyota yaris staranowała barierki i przewróciła się na bok. Przyczynę wypadku wyjaśnia policja.

W czwartek 9 lutego, około godz. 9.30 dyżurny stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Słupsku przyjął zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Szczecińskiej i Małcużyńskiego w Słupsku. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej.

- 73-letni kierujący samochodem marki Toyota Yaris, jadąc ul. Szczecińską w stronę centrum, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległe pasy ruchu, wjechał na chodnik i uderzył w idącą chodnikiem 76-letnią kobietę. Następnie auto uderzyło w barierki i przewróciło się na bok – informuje oficer prasowy słupskiej komendy miejskiej, Jakub Bagiński.

Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały ranne, po tym jak na jednym ze skrzyżowań w Słupsku Toyota Yaris staranowała barierki i przewrócił się na bok. Przyczynę wypadku wyjaśnia policja.
Po uderzeniu w barierki auto przewróciło się na bokKM PSP Słupsk

Nie żyje jedna osoba, trzy są ranne

Strażacy wydostali z samochodu trzy ranne osoby, które zostały przewiezione na SOR. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła potrącona piesza.

Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały ranne, po tym jak na jednym ze skrzyżowań w Słupsku Toyota Yaris staranowała barierki i przewrócił się na bok. Przyczynę wypadku wyjaśnia policja.
Przyczyny wypadku wyjaśnia policjaKM PSP Słupsk

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mundurowi będą ustalać dokładny przebieg oraz okoliczności tego wypadku.

Google Maps
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ng/tok

Źródło: KM PSP Słupsk

Źródło zdjęcia głównego: KM PSP Słupsk

Pozostałe wiadomości