Zaginęła wokalistka zespołu Obrasqi. Wyszła na spacer z psem i nie wróciła do domu. Nie ma z nią kontaktu

Autor:
pk/tok
Źródło:
tvn24.pl/www.obrasqi.com
Do zdarzenia doszło w Kartuzach
Do zdarzenia doszło w KartuzachGoogle Maps
wideo 2/2
Google MapsZaginęła wokalistka zespołu Obrasqi

Policjanci z Kartuz (Pomorskie) poszukują wokalistki zespołu polskiej sceny alternatywnej - Obrasqi - Moniki Dejk-Ćwikły. Kobieta wyszła we wtorek (13 grudnia) z psem na spacer i do tej pory nie wróciła do domu i nie kontaktowała się z bliskimi.

Policjanci z kartuskiej komendy odebrali zgłoszenie o zaginięciu 33-letniej Moniki Dejk-Ćwikły, zamieszkałej w Kartuzach przy osiedlu XX-lecia. Jak przekazał mąż kobiety, 33-latka - 13 grudnia przed godziną 12 - wyszła na spacer z psem w kierunku ulicy Sambora. Od tamtej pory nie wróciła do domu i nie kontaktowała się z bliskimi.

Zaginęła wokalistka zespołu ObrasqiKPP w Kartuzach

Poszukiwania

"Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, ma włosy w kolorze ciemnego blondu do ramion, które może mieć upięte w kucyk, ma oczy koloru piwnego, a na plecach duży tatuaż z motywem róż. Kobieta wyszła na spacer ze swoim psem, biszkoptowej maści labradorem" - czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Według męża kobiety, pies nie miał na sobie ani obroży, ani szelek. "Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach nr tel. 47 742 22 18, 47 742 22 40 lub dyżurnym KPP Kartuzy nr 47 742 22 22 lub pod numer alarmowy 112" - apelują policjanci.

Kobieta poszła na spacer ze swoim psemFacebook Obrasqi

Zespół Obrasqi

"Muzyka zespołu Obrasqi zaliczana jest do indie-dreampop-rocka, jednak wykracza daleko poza ramy jednego gatunku. Zespół sięga zarówno do klimatycznych elementów art-rocka, jak i do nowoczesnych popowych brzmień elektronicznych, tworząc obok krótkich piosenek, wielominutowe utwory w stylu grupy Archive, wzbogacone o delikatny kobiecy głos" - czytamy na stronie internetowej zespołu.

Grupa działa od kwietnia 2019 roku, w tym czasie wystąpiła u dziennikarza Radiowej Trójki Tomasza Żądy w audycji "Trójka żąda debiutów", zagrała też na żywo w programie "MiniMax" Piotra Kaczkowskiego. Singiel "Dopowiedzenia" dotarł do 27. miejsca na Liście Przebojów Programu Trzeciego i na szczyt Listy Polskiego Radia Rzeszów.

Zaginęła wokalistka zespołu Obrasqi
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pk/tok

Źródło: tvn24.pl/www.obrasqi.com

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Kartuzach

Pozostałe wiadomości