Kandydaci SLD w wyborach do Sejmu (okręgi nr 1-20)

[object Object]
Wybory do parlamentu 2019: kandydaci SLD w wyborach do Sejmu - lista kandydatów (okręgi nr 1-20)tvn24
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listę kandydatów do Sejmu, startujących z listy numer 3 - Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej. Kandydaci z okręgów nr 1-20.

ZOBACZ > Wybory do Sejmu. Lista nr 3 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej (okręgi nr 21-41)

Okręg wyborczy nr 1 [Legnica]

1. SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena, adwokat, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. OBAZ Robert Marcin, inżynier telekomunikacji, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

3. FILACZYŃSKA Kaja, lekarka,członek partii politycznej: Lewica Razem

4. ZBRZYZNY Ryszard, inżynier górnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej 5. PIĄTEK Damian, pracownik samorządowy,członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

6. BURAKOWSKA Krystyna Anna, nauczyciel przedszkola, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. PACZÓSKI Piotr Jerzy, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. ORZECHOWSKA Joanna Magdalena, specjalista ds. konsultingu, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

9. GRYĆ Paweł, inżynier organizacji i planowania produkcji, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. MIARA Rafał, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. JANKOWSKA Magdalena, biotechnolog, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

12. KRÓLEWIECKA-WALA Dominika, pedagog specjalny, członek partii politycznej: Lewica Razem

13. MAJEWICZ Przemysław Mikołaj, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

14. BIDNYK Mikołaj Adam, specjalista do spraw rekrutacji pracowników, nie należy do partii politycznej

15. KOHLMAN Piotr Rafał, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. GŁUSZKO Rafał Krzysztof, lekarz, nie należy do partii politycznej

17. BACZMAŃSKI Paweł Adam, strażak, nie należy do partii politycznej

18. PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna, adwokat, nie należy do partii politycznej

19. GRZYB Leszek Kazimierz, menedżer, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

20. RAKSZEWSKA Alicja, policjant służby kryminalnej - emeryt, nie należy do partii politycznej

21. JÓŹWIK Magdalena, grafik komputerowy multimediów, nie należy do partii politycznej

22. BRYCZKOWSKA Inez Jolanta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

23. KOKO Daniel Radosław, fizjoterapeuta, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

24. GADEK Sławomir Adam, inżynier mechanik - środki transportu,członek partii politycznej: Lewica Razem

Okręg wyborczy nr 2 [Wałbrzych]

1. DYDUCH Marek, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. KOTARBA Mariusz, wykładowca akademicki, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

3. LECH Kornelia Joanna, pedagog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

4. ŁĄCKI Adam Edward, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. MUSIAŁEK Małgorzata Aleksandra, asystent psychologa, nie należy do partii politycznej

6. ZALEŃSKI Wiktor Piotr, internacjolog, nie należy do partii politycznej

7. CHOJNACKA Cecylia Agnieszka, kosmetolog - wykładowca, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. WOLAK Tomasz Paweł, politolog, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia,

9. CHUĆ Renata, emeryt, nie należy do partii politycznej

10. SŁABICKA Jolanta Izabela, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. HABIERA-GÓRSKA Agnieszka Beata, księgowa, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

12. HÜPNER Dominik, lektor języka angielskiego, członek partii politycznej: Lewica Razem

13. CZAJKOWSKI Robert Aleksy, księgowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

14. SOŁTYSIK Janusz Tomasz, Kamieńczyk, inżynier elektronik, nie należy do partii politycznej

15. ZABORONEK Maciej Grzegorz, historyk, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. STABROWSKA Anna Ewa, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Lewica Razem

Okręg wyborczy nr 3 [Wrocław]

1. ŚMISZEK Krzysztof Jan, prawnik, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. STOŻEK Marta Magdalena, filolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

3. SIKORA Arkadiusz, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

4. LUBINIECKA-RÓŻYŁO Katarzyna Elżbieta, dziennikarka, nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Wiosna Roberta Biedronia

5. AUGUSTYŃSKI Iwo Piotr, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Lewica Razem

6. JOKS Marlena Ewa, pośrednik w obrocie nieruchomościami, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. KOZDROWICKI Piotr Sebastian, grafik, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

8. ŁAGOWSKA Anna Katarzyna, przedsiębiorczyni, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. ELSNER Wincenty Aleksander, informatyk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

10. PILNY Maciej, architekt, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

11. GAJDZIŃSKA Anna, analityk treści, członek partii politycznej: Lewica Razem

12. WICHA Stanisław, rolnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

13. MAŚLAK Robert, biolog, nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Wiosna Roberta Biedronia

14. DĄBROWSKA Katarzyna, kasjer sprzedawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. ŚMIAŁEK Danuta Maria, nauczycielka, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

16. TERPIŁOWSKA Irena Róża, menadżer, nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Wiosna Roberta Biedronia

17. MINCER Tadeusz Albert, nauczyciel, członek partii politycznej: Lewica Razem

18. KORDEK-CHMIELEWSKA Agnieszka Katarzyna, doradca zawodowy mediator, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

19. OLIK Waldemar Antoni, Tyniec Mały, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

20. CHŁÓDEK Agnieszka Barbara, lekarz, członek partii politycznej: Lewica Razem

21. MARKOWSKI Krzysztof, zawodowy działacz organizacji politycznej, członek partii politycznej: Lewica Razem

22. HODOWANY Andrzej Jerzy, technik mechanik samochodowy, członek partii politycznej: Lewica Razem

23. NIEMIEC Jan Mateusz, farmaceuta, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. BANACH Maria Teresa, animator kultury, nie należy do partii politycznej

25. WARZYCHA Małgorzata Danuta, socjolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

26. PELWECKI Mateusz Dariusz, technik mechanik, członek partii politycznej: Lewica Razem

27. BOBIŃSKI Grzegorz Paweł, logistyk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

28. DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa, pedagog, nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Wiosna Roberta Biedronia

Okręg wyborczy nr 4 [Bydgoszcz]

1. GAWKOWSKI Krzysztof Kamil, nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. SZOPIŃSKI Jan Józef, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3. WYSOCKI Michał, ekonomista członek partii politycznej: Lewica Razem

4 NOWAK Izabela Anna Nowy Tomyśl specjalista organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia nie należy do partii politycznej

5 LUDWISIAK-KAWECKA Anna Magdalena Inowrocław przedsiębiorca nie należy do partii politycznej

6 JELENIEWSKI Marek Krzysztof Bydgoszcz prawnik członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7 KOŃCZAK Danuta Elżbieta Nakło nad Notecią technik rolnik nie należy do partii politycznej

8 SKAŁECKI Damian Adam Bydgoszcz inżynier elektronik nie należy do partii politycznej

9 KOZŁOWSKA Karolina Bydgoszcz filolog polski członek partii politycznej: Lewica Razem

10 KNIOŁA Magdalena Bydgoszcz grafik komputerowy DTP nie należy do partii politycznej

11 BUDZIŃSKA Elżbieta Maria Kruszwica pielęgniarka nie należy do partii politycznej

12 GINTER Sławomir Ryszard Bydgoszcz socjolog nie należy do partii politycznej

13 SMOLAGA Aleksandra Justyna Bydgoszcz specjalista administracji publicznej członek partii politycznej: Lewica Razem

14 MENARD Wiesław Tadeusz Wielki Komorsk architekt krajobrazu członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

15 OSUCH Katarzyna Anna Inowrocław pracownik socjalny nie należy do partii politycznej

16 WARSICKA Teresa Osielsko architekt członek partii politycznej: Lewica Razem

17 FRĘŚ Mateusz Drawsko pracownik obsługi biurowej nie należy do partii politycznej

18 PIASKOWSKA Joanna Zuzanna Niemcz technik weterynarii członek partii politycznej: Twój Ruch

19. JAROSZ Piotr, instruktor sport, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

20. GRUPA Artur, krawiec, nie należy do partii politycznej

21. SKAJA Sebastian, Kamień Krajeński, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

22. PISAREK Michał Mateusz, technik handlowiec, nie należy do partii politycznej

23. KRZESIŃSKI Tomasz, rolnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 5 [Toruń]

1. KWIATKOWSKI Robert Artur, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

2. SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela, socjolog, nie należy do partii politycznej

3. ROZPŁOCH Marek Władysław, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. KOWAL Piotr, specjalista ds. zintegrowanego systemu zarządzania, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej 5. JANISZEWSKA Kazimiera Janina, pedagog, nie należy do partii politycznej

6. RUMIŃSKA Maria Magdalena, informatyk, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. AUGUSTINOWICZ Czesława Janina, nauczyciel przedszkola, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. MAŁECKI Krzysztof Michał, kierowca, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. KUCZMARSKA Zofia, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

10. OLEWIŃSKI Sebastian Maciej, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. MAĆKIEWICZ Jolanta Ewa, technik administracji, członek partii politycznej: Lewica Razem

12. KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy, żołnierz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

13. KRAJEWSKI Andrzej, inżynier, nie należy do partii politycznej

14. MATRASZEK Tomasz Piotr, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. CZERNIC Katarzyna, nauczyciel języka polskiego, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. ZAWADZKI Jerzy, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

17. SZCZUROWSKA Inez Justyna, specjalista ds. logistyki, nie należy do partii politycznej

18. EICHHORST Artur, Toruń, kulturoznawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

19. BYTNER Paweł Mateusz, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Lewica Razem

20. TURSKA Anna Zofia, dziennikarz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

21. POKORSKA Julia Joanna, studentka, członek partii politycznej: Lewica Razem

22. OLEJNIK Stanisław Kazimierz, nauczyciel wychowania fizycznego, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

23. BELSKA Dorota, studentka, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. KOWAROWSKI Łukasz Mariusz, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 6 [Lublin]

1. CZERNIAK Jacek Andrzej, politolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. DŁUGOSZ Magdalena Anna, nauczycielka akademicka, członek partii politycznej: Lewica Razem

3. KITLIŃSKI Tomasz, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

4. MAZUREK Marek, prawnik, nie należy do partii politycznej

5. ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta, socjolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

6. KOŁODZIEJCZYK Marek Waldemar, kolejarz, nie należy do partii politycznej

7. LACHOWSKI Robert Michał, informatyk medyczny, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

8. LENART Agnieszka Monika, politolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

9. SKIBA Paulina, nauczycielka, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

10. MARCINKOWSKA-KOZAK Agnieszka Halina, prawnik, członek partii politycznej: Lewica Razem

11. MASZKOWSKI Władysław, mechanik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

12. REBEJKO Jolanta, sprzedawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

13. WICHA Beata, artysta malarz, nie należy do partii politycznej

14. BANAŚ Andrzej Wawrzyniec, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

15. STĘPNIAK Adrian, politolog, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

16. IWAN Jarosław Paweł, archeolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

17. STOLARSKI Patryk, kasjer, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

18. SŁOMKA Karolina, projektant grafiki, nie należy do partii politycznej

19. KOWALSKA Barbara, księgowa, nie należy do partii politycznej

20. KACZYŃSKI Gabriel Jan, opiekun klienta, członek partii politycznej: Lewica Razem

21. ŁABAREWICZ Anna Maria, urzędnik nie należy do partii politycznej

22. ROJEK Grażyna Irena, nauczycielkanie należy do partii politycznej

23. FIGURA Dariusz Władysław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

24. KUŁAGO Walenty, ekonomista, nie należy do partii politycznej

25. MIKITA-SKIBA Monika Barbara, ekonomista, nie należy do partii politycznej

26. NOWICKI Grzegorz Jerzy, plastyk, nie należy do partii politycznej

27. KASZA Joanna Edyta, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Lewica Razem

28. SKUBIS Emilia Dominika, student, nie należy do partii politycznej

29. FURMANIAK Szymon, bibliotekarz, członek partii politycznej: Lewica Razem

30. GALLANT Jacek Marek, prawnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 7 [Chełm]

1. PAWŁOWSKA Monika Jolanta, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych, członek partii politycznej: Wiosna

2. SZELĄG Piotr Edward, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3. BORYSIUK Bolesław Borys, historyk, nie należy do partii politycznej

4. ROGALA Sławomir, technik mechanik, nie należy do partii politycznej

5. GOŁOŚ Michał Reoland, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

6. CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna Jadwiga, muzealnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. WASZKIEWICZ Gerard, emerytowany oficer policji, nie należy do partii politycznej

8. PAMULSKA Łucja Jadwiga, emerytowany pocztowiec, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

9. DOBOSZ-FURMAN Patrycja Anna, specjalista do spraw marketingu, nie należy do partii politycznej

10. KAMOLA Magdalena Małgorzata, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. BARTOSZEWSKA-WIC Ewa Monika, pracownik biurowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

12. MACERONI Grażyna Zofia, emeryt, nie należy do partii politycznej

13. TROJNIEL-GOŹDZIOŁKO Aldona Wioleta, przedstawiciel medyczny, nie należy do partii politycznej

14. LITWINIEC Zbigniew, Radzyń Podlaski, nauczyciel, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

15. MALCZEWSKI Jacek Michał, rolnik, nie należy do partii politycznej

16. JASEK-KOSOBUCKA Justyna, technik spedytor, nie należy do partii politycznej

17. KAPŁON Monika, chemik, członek partii politycznej: Lewica Razem

18. CHĘĆ Jacek Tomasz, technik mechanik, nie należy do partii politycznej

19. TABOR Magdalena Aleksandra, inżynier technologii chemicznej, członek partii politycznej: Lewica Razem

20. KUROWSKI Jan Bolesław, emeryt, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

21. ŻUKOWSKI Stanisław, socjolog, nie należy do partii politycznej

22. KOZICKA Katarzyna Małgorzata, fotograf, nie należy do partii politycznej

23. ROCZON Mateusz Maciej, politolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. KIEŁBASA Bogdan Antoni, emerytowany pułkownik Wojska Polskiego, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 8 [Zielona Góra]

1. KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka, nauczycielka akademicka-nauki humanistyczne, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. WONTOR Bogusław Tadeusz, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3. RUSZKOWSKA Adrianna, psycholog, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. STOJANOWSKI Artur, inżynier, nie należy do partii politycznej

5. GARGUL Anna, filolog klasyczny, członek partii politycznej: Lewica Razem

6. STARSZAK Wojciech Kazimierz, zegarmistrz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. OCH Ewa Maria, technik rolnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. ŁYSIAK Bernard Krzysztof, prawnik, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. BUZAREWICZ-KOWAL Irena, filolog, nie należy do partii politycznej

10. HAŁABURA Damian Karol, socjolog, nie należy do partii politycznej

11. RAKSA Iwona Marzena, chemik, nie należy do partii politycznej

12. WŁODEK Waldemar Jacek, stolarz meblowy, nie należy do partii politycznej

13. BĄK Monika, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

14. ROŻEK Eugeniusz, technik budowlany, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. SZKUDLAREK Julita Monika, socjolog, nie należy do partii politycznej

16. WALCZAK Tomasz, pedagog teatru, nie należy do partii politycznej

17. ŻEGILEWICZ - ZAWADZKA Katarzyna Magdalena, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

18. WITA Paweł, pracownik biurowy, nie należy do partii politycznej

19. KOMAJDA Natalia Roksana, kelnerka, członek partii politycznej: Lewica Razem

20. SOKOŁOWSKI Leszek , nauczyciel, członek partii politycznej: Nowoczesna

21. GRANDE Julieta, socjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

22. WIŚNIEWSKI Wacław Andrzej, rolnik, nie należy do partii politycznej

23. DRUBKOWSKA Monika, socjolog, nie należy do partii politycznej

24. SZMYTKOWSKI Michał Paweł, ratownik medyczny, członek partii politycznej: Lewica Razem

Okręg wyborczy nr 9 [Łódź]

1. TRELA Tomasz Dominik, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. GILL-PIĄTEK Hanna Beata, specjalista do spraw konsultingu, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

3. KWIATKOWSKI Michał Wojciech, dziennikarz, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. PAWŁOWSKI Sylwester Stefan, historyk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. FRĄCZAK Tomasz, kierownik projektu, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

6. URBAŃCZYK Martyna Natalia, kulturoznawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. WIETESKA Agnieszka Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. MARKOWSKA-KURC Maria Wanda, nauczyciel języka obcego, nie należy do partii politycznej

9. RACHALEWSKI Michał Cezary, biolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. OLEJNICZAK Michał Andrzej, prawnik, nie należy do partii politycznej

11. MELANIUK Patrycja Karolina, funkcjonariusz służby penitencjarnej, nie należy do partii politycznej

12. WOJCIECHOWSKI Igor Marcin, kierownik działu w lokalu gastronomicznym, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

13. ŚWIDERSKA Beata Katarzyna, nauczyciel wychowania fizycznego, nie należy do partii politycznej

14. SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, nie należy do partii politycznej

15. WOJECH Adam, student, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

16. MINKIEWICZ Tomasz Jacek, administrator systemów komputerowych, członek partii politycznej: Lewica Razem

17. KOŁACIŃSKI Jakub Zdzisław, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

18. PAWLIK-NOWACKA Wioleta Kamila, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

19. PĘDZIWIATR Elżbieta Bogumiła, przewodnik turystyczny miejski, nie należy do partii politycznej

20. BORS Piotr Marcin, socjolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 10 [Piotrków Trybunalski]

1. SOWIŃSKA Anita Katarzyna, ekonomistka, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. OSTROWSKI Artur Zygmunt, nauczyciel, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3. PANAK Marta, nauczyciel, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. ROZPARA Tadeusz, radca prawny, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. PTAK Małgorzata Alicja, animatorka kultury, nie należy do partii politycznej

6. WAŁACH Małgorzata Dorota, wychowawca w placówce wychowawczo-opiekuńczej, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. PAWELCZYK Andrzej Krzysztof, technik elektryk, członek partii politycznej: Lewica Razem

8. KLEMBA Julia Anna, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. LEWANDOWSKI Tomasz, agent ubezpieczeniowy, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. ZIĘBA Paweł, monter, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. BIENIAS Agnieszka, adwokat, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

12. ROCHMIŃSKI Paweł, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

13. MANDAT Joanna Ewa, lekarz, nie należy do partii politycznej

14. PODPORA Mariusz Łukasz, reżyser filmowy, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. SULKA Monika Zofia, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. ŻURAW Elżbieta Małgorzata, ekonomistka, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

17. JABŁOŃSKI Marek Jerzy, emeryt - włókiennik, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

18. KOWALCZYK Mariusz Krzysztof, technik administracji, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 11 [Sieradz]

1. MATYSIAK Paulina, kierownik działu finansowego, członek partii politycznej: Lewica Razem

2. OLEJNICZAK Cezary Roman, rolnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3. IDZIKOWSKI Wiktor, Sieradz, informatyk, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

4. KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika, pedagog, nie należy do partii politycznej

5. WALUDA Henryk, kierownik działu, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

6. SIKORA Anna Iwona, publicysta, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. PIETRZAK Michał Damian, pedagog, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

8. LEWICKA Zdzisława Teresa, główny księgowy, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. LORENC Patryk, specjalista ds. jakości, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

10. KARPIŃSKI Marcin, rolnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. BŁASZCZYK Anna Maria, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

12. WALCZAK Sebastian Bartosz, księgowy, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

13. KOŚCIAN Monika, księgowa, nie należy do partii politycznej

14. RAJ Przemysław, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława, bankowiec, nie należy do partii politycznej

16. WOLSKA Anna Maria, technik rachunkowości, nie należy do partii politycznej

17. ZIĘBA Piotr, Lichawa, administratywista, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

18. CIUBORSKI Piotr Krzysztof, inżynier geodeta, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

19. JĘDRYSIAK-URBAŃSKA Olga, nauczyciel, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

20. PŁÓCIENNIK Marek, pracownik administracji państwowej, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

21. SKOCZYLAS Adrian, politolog, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

22. BORKIEWICZ Kinga, student prawa, nie należy do partii politycznej

23. GRABSKI Rafał, filolog polski, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. GRYGLEWSKI Marek Józef, pracownik administracji, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 12 [Kraków]

1. ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz, dyrektor finansowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata, pedagog, nie należy do partii politycznej

3. ZAWADA Tomasz Leszek, programista aplikacji, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. BROŻEK Dominika Maria, grafik, nie należy do partii politycznej

5. JEZIERSKI Paweł Stanisław, politolog, nie należy do partii politycznej

6. KOWALÓWKA Michał Grzegorz,dyrektor marketingu, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. RAUCH Jan Zbigniew, lekarz dentysta, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. STASIK Iwona Ewa, pracownik ds. produktów finansowych, członek partii politycznej: Razem

9. FILIPEK Magdalena, instruktor nauki jazdy, członek partii politycznej: Twój Ruch

10. KUC Maria Teresa, pedagog, nie należy do partii politycznej

11. JANUSZYK Władysław, politolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

12. LEGOŃ Natalia Joanna, menadżer zawartości serwisów internetowych, członek partii politycznej: Lewica Razem

13. GUGULSKI Jarosław Marek, nauczyciel, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

14. TYMAN Agnieszka, kucharz, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. KAJDAS Dorota Ewa, nauczyciel, nie należy do partii polityczne

16. JAGLARZ Jakub Jerzy, kierowca samochodu dostawczego, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 13 [Kraków]

1. GDULA Maciej Roman, socjolog, nie należy do partii politycznej

2. GOSEK-POPIOŁEK Daria Iwona, kierowniczka domu kultury, członek partii politycznej: Lewica Razem

3. LIPIŃSKA-PIEKARSKA Joanna Olszyna, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

4. KRÓL Józef Stanisław, technik elektryk, nie należy do partii politycznej

5. DROPEK Magdalena, dziennikarka, nie należy do partii politycznej

6. KUBAŃSKA Magdalena Bronisława, księgowa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. BIELAWSKA Barbara Ewa, członek partii politycznej: Lewica Razem

8. TRZYBIŃSKI Marek, emeryt, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

9. SZYMAŃSKA Monika Anna, psycholog, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. PLEBAŃCZYK Piotr, politolog, nie należy do partii politycznej

11. HAŃDEREK Joanna Ewa, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

12. ŚRODA Piotr Andrzej, elektronik, nie należy do partii politycznej

13. BERYT Alicja Joanna, grafik komputerowy DTP, członek partii politycznej: Lewica Razem

14. FRENKIEL Monika Iwona, dziennikarka, nie należy do partii politycznej

15. KAWĘCKA Dorota Zuzanna, specjalistka ds. pozyskiwania funduszy, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. BURZAWA Mateusz Ryszard, religioznawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

17. WOLAŃSKA Katarzyna Anna, politolog, nie należy do partii politycznej

18. IVCHENKO Olesia, psycholog, członek partii politycznej: Lewica Razem

19. IDZIK Tomasz Grzegorz, student, nie należy do partii politycznej

20. GULIŃSKA Anna Małgorzata, prezeska, nie należy do partii politycznej

21. MODZELEWSKI Bartłomiej Jakub, pedagog, nie należy do partii politycznej

22. GROBLER Piotr Paweł, specjalista ds. pozyskiwania funduszy, nie należy do partii politycznej

23. ZIELENIEWSKI Rafał Roman, informatyk, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

24. JAŚKOW Adam Stanisław, specjalista analityk, nie należy do partii politycznej

25. GALENT Marcin, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, członek partii politycznej: Lewica Razem

26. TEKIEL Paulina Agnieszka, sekretarz sądowy, nie należy do partii politycznej

27. GAŁKA Kinga, technik hotelarstwa, nie należy do partii politycznej

28. LEŚNIAK Tomasz Marek, politolog, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 14 [Nowy Sącz]

1. BOCHEŃSKI Jakub Józef, ekonomista, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. ŻYTKOWICZ Barbara Aleksandra, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

3. JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna, psycholog, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. PLATO Henryk, Gorlice, emeryt, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. CZERSKA Beata Katarzyna, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

6. DRZEWIŃSKA Marzena Beata, historyk sztuki, nie należy do partii politycznej

7. ORZECHOWSKI Eugeniusz, emeryt, nie należy do partii politycznej

8. CEMPA-PULIT Grażyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

9. REICHERT Jolanta Maria, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

10. GĄSIENICA-DANIEL Stanisław, emeryt, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. ALCHOWŚKA Maria Jolanta, pielęgniarka, członek partii politycznej: Lewica Razem

12. SMOLEŃ Iwona Anna, Dąbrowa, nie należy do partii politycznej

13. KOŁODZIEJ Łukasz, opiekun medyczny, nie należy do partii politycznej

14. KĘSKA Bartosz Czesław, analityk finansowy, nie należy do partii politycznej

15. ŻYLIŃSKA Jolanta Aleksandra, emeryt, nie należy do partii politycznej

16. DŁUGOSZ Krzysztof, telemarketer, nie należy do partii politycznej

17. PIOTROWSKA Danuta, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

18. MAJERCZAK-KIESZKOWSKA Magdalena, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

19. SZLAGOWSKA-BUDACZ Dorota Ewa, projektant, członek partii politycznej: Lewica Razem

Okręg wyborczy nr 15 [Tarnów]

1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. WOŹNIAK Jerzy Andrzej, lekarz medycyny, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3, SKOWROŃSKA Ewa, krawcowa, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. KOCOŃ Dorota, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

5. PIWOWARSKI Stanisław Andrzej, chemik, nie należy do partii politycznej

6. SIENICKA Agnieszka Anna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

7. CZAPKIEWICZ Antoni, inżynier pożarnictwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. WILCZYŃSKA Maria Bernadeta, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. DAŃDA Przemysław Tomasz, dźwigowy, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. WĘGRZYN Przemysław, informatyk, nie należy do partii politycznej

11. JEWUŁA Romana Anna, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

12. NIZIOŁEK Renata Lucyna, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

13. KONOPKA Liliana Karolina, menedżer, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

14. BOROWICZ Artur Łukasz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. MAŁEK Justyna Magdalena, filolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. MROZOWSKI Maciej Jan, menedżer, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

17. SERWIN Alicja Łucja, plastyk, członek partii politycznej: Twój Ruch

18. SZTORC Andrzej Stefan, politolog, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 16 [Płock]

1. IWANIAK Arkadiusz, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. BRUDNICKI Adrian, inżynier budownictwa, nie należy do partii politycznej

3. AUGUSTYŃSKI Zbigniew, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. LINOWSKA Małgorzata, nauczyciel chemii, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. KWASIBORSKI Krzysztof, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

6. ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka, księgowa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. KANIEWSKI Piotr Julian, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

8. ŁUCZAK Dariusz, kierowca samochodu ciężarowego, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. JASIŃSKA Renata, ekonomista, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. NOWAK Eugeniusz Jan, pedagog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. GŁUSKOWSKA Renata Małgorzata, pielęgniarka, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

12. WELENC Anna, pedagog, nie należy do partii politycznej

13. GÓRECKA Olga, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

14. ANDRZEJCZAK Sebastian, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

15. DOBROWOLSKI Mateusz, dziennikarz, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. KUJAWA Wioletta, księgowa, nie należy do partii politycznej

17. KRÓLIKOWSKI Zbigniew, politolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

18. PIÓROWICZ Jerzy Wojciech, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Lewica Razem

19. STANISZEWSKI Jan, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

20. KIWIT Marek, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 17 [Radom]

1. FAJDEK Patryk, prawnik, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. SITARSKI Ireneusz Robert, ekonomista, nie należy do partii politycznej

3. ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela, nauczyciel, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. OLISZEWSKI Daniel, rolnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. ZIEMNICKA Małgorzata Maria, pracownik sądowy, nie należy do partii politycznej

6. FIGURSKA Ewa Anna, specjalista do spraw ekonomicznych, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. PERCZAK Judyta Ewa, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

8. SZEWCZYK Kalina Olga, filolog języka nowożytnego, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. JAGIEŁŁO Iwona Agnieszka, administratywista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

10. SZMIGIEL Piotr Adam, kierownik sklepu, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

11. DRELA Beata Agnieszka, agent ubezpieczeniowy, nie należy do partii politycznej

12. WICIK Karol Mariusz, handlowiec, nie należy do partii politycznej

13. GIZIŃSKI Bartosz Jakub, urzędnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

14. MALEC-ĆWIEK Edyta Jadwiga, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

15. GORYCKI Zygmunt, inżynier ogrodnictwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

16. GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

17. KOSIEC Justyna Agnieszka, asystent przetwarzania danych, członek partii politycznej: Lewica Razem

18. SOKOŁOWSKA Jolanta Monika, specjalista do spraw rozliczeń, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 18 [Siedlce]

1. OLKO Dorota Zofia, socjolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

2. PIASECKA Anna, przedstawiciel medyczny, nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Wiosna Roberta Biedronia

3. PARZYCHOWSKA-KURPIEWSKA Maria Magdalena, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

4. SKRZYNIARZ Michał Aleksander, inżynier poligrafii, członek partii politycznej: Lewica Razem

5. KARDACZ Tomasz Robert, rolnik, nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Wiosna Roberta Biedronia

6. KUŹNIARSKI Jacek Piotr, samorządowiec, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. TRZPIL Izabela Aldona, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

8. ZYGMUNT Beata, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

9. KOMOR Radosław, inżynier gospodarki przestrzennej, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

10. KARWOWSKI Maciej, kierownik magazynu, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

11. PAWLAK Maria Aleksandra, historyczka, nie należy do partii politycznej

12. PRANDOTA Maciej Tadeusz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

13. GROCHOWSKI Krzysztof, historyk, członek partii politycznej: Lewica Razem

14. OLEKSY Tomasz Sebastian, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. LIS Grzegorz, Myszyniec, kierowca mechanik, nie należy do partii politycznej

16. KASPAREK Justyna Helena, księgowa, członek partii politycznej: Lewica Razem

17. ADAMCZYK Małgorzata Joanna, tłumaczka, członek partii politycznej: Lewica Razem

18. CHOJECKI Rafał, kierownik ds. sprzedaży, członek partii politycznej: Twój Ruch

19. WOJTOWICZ Małgorzata Olga, gospodyni, członek partii politycznej: Lewica Razem

20. GASTOŁ Marta, Krusze, redaktorka, członek partii politycznej: Lewica Razem

21. PNIEWSKI Tomasz Andrzej, specjalista ds. informatyki, członek partii politycznej: Lewica Razem

22. HASZCZYŃSKA Delfina Maria, studentka, członek partii politycznej: Lewica Razem

23. GUZ Grzegorz, inżynier geotechnik, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. KRASUCKI Henryk Krzysztof, strażak, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 19 [Warszawa]

1. ZANDBERG Adrian Tadeusz, programista, członek partii politycznej: Razem

2. ŻUKOWSKA Anna Maria, prawnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3. TARCZYŃSKA Anna Małgorzata, radczyni prawna, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

4. BIEJAT Magdalena Agnieszka, socjolożka, członek partii politycznej: Lewica Razem

5. LIEDEL Krzysztof, wykładowca akademicki, nie należy do partii politycznej

6. PELC Filip Tadeusz, dziennikarz, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

7. PRZYŁUSKA Bożena Marta, przedsiębiorczyni, nie należy do partii politycznej

8. BRÓZDA Hanna Janina, pedagog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

9. DUDA Katarzyna Beata, zawodowa działaczka związku zawodowego, nie należy do partii politycznej

10. STĘPIEŃ Mateusz Zbigniew, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

11. LISZKA Sebastian Roman, analityk biznesowy, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

12. POSTNIKOFF Danuta Beata, reżyser filmów dokumentalnych, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

13. WICHA Joanna Beata, pielęgniarka, członek partii politycznej: Lewica Razem

14. KUBIAK Jacek Zbigniew, naukowiec, nie należy do partii politycznej

15. GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech, prawnik, nie należy do partii politycznej

16. KUCZYŃSKA Urszula Teresa, tłumaczka, członek partii politycznej: Lewica Razem

17. MYCKA Łukasz Kamil, zawodowy pracownik związku zawodowego, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

18. KELLES-KRAUZ Joanna Maria, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

19. OŻDŻEŃSKI Wojciech, instruktor sportu, członek partii politycznej: Twój Ruch

20. ROZENEK Dariusz Krzysztof, politolog, nie należy do partii politycznej

21. BRONOWICKA Joanna Wanda, socjolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

22. DUNIN-BORKOWSKI Maciej Włodzimierz, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

23. DOMAŃSKA Inga Maria, architektka, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. RYTEL Jerzy Marian, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

25. WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

26. PAJĘCKA Anna Paulina, kulturoznawczyni, członek partii politycznej: Lewica Razem

27. JAGODZIŃSKA Anna Klara, asystentka księgowości, członek partii politycznej: Lewica Razem

28. MIENIEWSKI Daniel, menedżer, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

29. LUTOSTAŃSKA Agnieszka, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

30. GĄSIOROWSKA Małgorzata Anna, dziennikarka, członek partii politycznej: Lewica Razem

31. ŻURAWSKI Cezary, Warszawa, technik mechanik, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

32. SADOWSKA Anna Paulina, pedagożka, nie należy do partii politycznej

33. MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław, audytor, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

34. KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna, grafik komputerowy, członek partii politycznej: Lewica Razem

35. GODLEWSKA Joanna Maria, koordynatorka projektów, członek partii politycznej: Lewica Razem

36. SZUSTAKIEWICZ Karol Andrzej, Warszawa, informatyk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

37. JANICZAK Grzegorz Jan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

38. UTOWKA Patryk Piotr, nauczyciel, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

39. SAYED Marta Zofia, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

40. GADZINOWSKI Piotr, publicysta, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg wyborczy nr 20 [Warszawa]

1. ROZENEK Andrzej Tadeusz, dziennikarz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. ZIMMERMANN Julia Eliza, Warszawa, socjolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

3. BUŹNIAK Sylwia Lidia, Kobyłka, Ekonomistka, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

4. PONIEWIERKA Leszek, filolog języka nowożytnego, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

5. GÓRSKI Marcin, sprzedawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

6. RADZIKOWSKI Andrzej Marek, koordynator spedycji, nie należy do partii politycznej

7. GOŁOTA Konrad Krzyszof, doradca finansowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. SKÓRSKA Ewa Katarzyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

9. BRAITER Katarzyna Anna, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

10. GAWKOWSKI Bartosz Konrad, urzędnik do spraw licencji, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

11. CIEPLIŃSKA-KOWALSKA Joanna Dagmara, nauczycielka, członek partii politycznej: Lewica Razem

12. STARZYŃSKA Małgorzata Henryka, specjalista ds. reklamy i marketingu, nie należy do partii politycznej

13. KOWALSKA Katarzyna, specjalista ds. rekrutacji pracowników, nie należy do partii politycznej

14. MAZUR Remigiusz Radosław, etnograf, członek partii politycznej: Lewica Razem