TVN24 | Polska

Poprosił o pomoc przy myjce. W tym czasie jego kolega ukradł kobiecie pieniądze z samochodu

TVN24 | Polska

Autor:
FC/
tam
Źródło:
TVN24.pl
Włodawa: Poprosił o pomoc przy myjce. W tym czasie jego kolega ukradł kobiecie pieniądze z samochodu
Włodawa: Poprosił o pomoc przy myjce. W tym czasie jego kolega ukradł kobiecie pieniądze z samochoduTVN 24
wideo 2/7
TVN 24Włodawa: Poprosił o pomoc przy myjce. W tym czasie jego kolega ukradł kobiecie pieniądze z samochodu

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy we Włodawie (woj. lubelskie) okradli kobietę. Jeden z nich poprosił ja o pomoc przy obsłudze myjki, gdy tylko odeszła od swojego auta, drugi ze sprawców otworzył drzwi od strony pasażera i zabrał z samochodu pieniądze. Wszystko nagrały kamery.

Do kradzieży doszło w sierpniu na terenie myjni przy ul. Wojska Polskiego we Włodawie. Teraz policja publikuje nagranie i prosi o pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży.

- Pokrzywdzona została zaczepiona przez nieznanego mężczyznę, który posługiwał się łamaną polszczyzną. Podszedł do niej z prośbą o wytłumaczenie obsługi urządzenia myjącego. W tym samym czasie inny ukradł z jej auta pieniądze w kwocie 500 euro i 1500 złotych - informuje Elwira Tadyniewicz z włodawskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Rozpoznajesz ich? Zadzwoń

Całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu. Policja zamieściła nagranie w sieci. I liczy, że uda się w ten sposób ustalić tożsamość złodziei.

- Publikujemy nagranie oraz wizerunki sprawców kradzieży, do której doszło we Włodawie. Osoby, które rozpoznają mężczyzn prosimy o kontakt pod nr tel. 47 813 22 09, 47 813 22 09, 47 813 22 10, 47 813 22 24 lub 112. Informację można przekazać anonimowo - podkreśla Tadyniewicz.

Autor:FC/ tam

Źródło: TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Włodawa

Pozostałe wiadomości