Kasia Kieli na koncercie "Razem z Ukrainą": razem możemy zmienić rzeczywistość

Autor:
akr
Źródło:
TVN24
Przemówienie Kasi Kieli, prezes i dyrektor zarządzającej Discovery EMEA
Przemówienie Kasi Kieli, prezes i dyrektor zarządzającej Discovery EMEATVN
wideo 2/9
Przemówienie

W czasie koncertu "Razem z Ukrainą" prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA Kasia Kieli mówiła, że od ponad trzech tygodni "obserwujemy dziejącą się tragedię". Przekazała, że niedzielny koncert pomocowy mógł mieć "nawet 150 milionów" widzów i wskazywała, że każda zgromadzona złotówka się liczy. - Jeżeli chodzi o Discovery, my też chcemy przyjść z konkretną pomocą, z konkretnym wparciem i dlatego dodatkowo przekazujemy na Polską Akcję Humanitarną pół miliona dolarów na pomoc Ukrainie - oświadczyła.

Na Atlas Arenie w Łodzi odbył się koncert charytatywny "Razem z Ukrainą". Wszystkie wpływy z wydarzenia zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc Ukrainie.

Zobacz naszą relację z koncertu >>>

W czasie koncertu prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA Kasia Kieli mówiła ze sceny, że "od ponad trzech tygodni jesteśmy świadkami, obserwujemy dziejącą się tragedię". - Obserwujemy nieuzasadnioną napaść na naszych sąsiadów, na naszych przyjaciół, na Ukrainę. Wierzymy, że jutro będzie lepsze niż dzisiaj i że razem jesteśmy w stanie to zmienić, poprawić - powiedziała.

Kieli: przekazujemy na PAH pół miliona dolarów na pomoc Ukrainie

Podziękowała też Polskiej Akcji Humanitarnej "za współpracę, za to, że jesteśmy razem" oraz za ich pomoc, jakiej PAH udziela uchodźcom.

- Koncert ten nadajemy w bardzo wielu krajach. W sumie może nas nawet oglądać nawet 150 milionów ludzi. Ale jest jeden kraj najważniejszy, gdzie ten koncert można oglądać - kontynuowała. - Można go oglądać w Ukrainie na Discovery Channel, ale także na innych kanałach, ponieważ udostępniamy ten koncert kanałom ukraińskim - wyjaśniała.

Wyraziła nadzieję, że "ten przekaz i to, co się tutaj dzisiaj dzieje (...) że doda im otuchy". Wskazywała, że "chodzi o to, żeby wspomóc bezpośrednio" oraz, że "każda złotówka, każdy wysłany SMS się liczy".

- Jeżeli chodzi o Discovery, my też chcemy przyjść z konkretną pomocą, z konkretnym wparciem i dlatego dodatkowo przekazujemy na Polską Akcję Humanitarną pół miliona dolarów na pomoc Ukrainie - oświadczyła Kieli.

Swoje wystąpienie zakończyła słowami: - Razem jesteśmy silniejsi i razem możemy zmienić rzeczywistość.

Autor:akr

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości