TVN24 | Polska

28-latek został uwięziony i pobity. Uciekł, skacząc z okna na trzecim piętrze

TVN24 | Polska

Autor:
wini/
tam
Źródło:
TVN24 Kraków
Tarnów (Małopolska)
Tarnów (Małopolska)Google Earth
wideo 2/5
Google EarthTarnów (Małopolska)

Z okna na trzecim piętrze budynku mieszkalnego w centrum Tarnowa (Małopolska) wyskoczył 28-latek. W ten sposób mężczyzna postanowił uciec swoim oprawcom. Jak informuje policja, wcześniej został uwięziony w mieszkaniu i pobity. W sprawie zatrzymano dwie osoby.

Mężczyzna trafił do tarnowskiego szpitala w miniony wtorek. - Wstępne ustalenia wskazywały na to, że mężczyzna został wypchnięty lub wyrzucony z trzeciego piętra - mówi Paweł Klimek, oficer prasowy tarnowskiej policji. 28-latek miał liczne złamania, był mocno poobijany.

"Przebywał w mieszkaniu wbrew swojej woli, został tam pobity"

Policjanci weszli do mieszkania, z którego wyskoczył poszkodowany. Zastali tam dwóch mężczyzn w wieku 19 i 21 lat.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

- Mężczyźni zostali zatrzymani, a śledczy rozpoczęli zbieranie dowodów mogących wyjaśnić przyczyny zdarzenia. W toku postępowania ustalono, że poszkodowany - wspólnie z zatrzymanymi - przebywał w mieszkaniu wbrew swojej woli i został tam pobity, a wykorzystując sposobność, wyskoczył z okna trzeciego piętra, upadając na chodnik – podaje Klimek.

Podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia i bezprawnego przetrzymywania. Odpowiedzą też za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków. Zostali aresztowani na dwa miesiące, grozi im do pięciu lat więzienia.

Autor:wini/ tam

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości