Problemy z dostępem do fizjoterapeutów. Komentarze ekspertów

Źródło:
TVN24
Długie kolejki do fizjoterapeutów
Długie kolejki do fizjoterapeutów
TVN24
Długie kolejki do fizjoterapeutówTVN24

434 dni to rekord czekania na rehabilitację z NFZ. Pacjenci zmuszeni są do korzystania z płatnych usług, bo czas oczekiwania na wizytę jest zbyt długi, a zakres usług ograniczony. Ministerstwo Zdrowia zapewnia, że monitoruje sytuację. Materiał magazynu "Polska i Świat".

Pani Elżbieta przeszła operację wszczepienia endoprotezy jednego kolana, teraz czeka na drugie. Gdy po pierwszej operacji wychodziła ze szpitala wiedziała, że od razu powinna rozpocząć fizjoterapię. Okazało się, że czekać miałaby cztery miesiące, więc zdecydowała się za fizjoterapię zapłacić.

Według Ministerstwa Zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia stara się skracać czas oczekiwania na fizjoterapię i ma już swoje sukcesy - czytamy w odpowiedzi wiceministra Waldemara Kraski na poselską interpelację.

"W zależności od kategorii medycznej czas oczekiwania na świadczenia wynosi od tygodnia do 3 miesięcy. Przy analizie czasu oczekiwania należy wziąć pod uwagę kryteria kwalifikacji doświadczenia oraz brak rejonizacji w realizacji tych świadczeń" – poinformowano.

Problemy z dostępem do fizjoterapeutów

To myślenie życzeniowe Ministerstwa Zdrowia - odpowiada Krajowa Izba Fizjoterapeutów (KIF). - W większości przypadków to jest około roku oczekiwania na rehabilitację, ale mamy rekord: 434 dni oczekiwania na dostęp do fizjoterapeuty – zwraca uwagę prezes KIF dr Tomasz Dybek.

Według portalu Świat Przychodni czas oczekiwania na fizjoterapię ambulatoryjną zależy od województwa - w śląskim czeka się średnio 318 dni, w małopolskim 245 dni. Zdecydowanie krócej poczekamy w województwach kujawsko-pomorskim, lubelskim czy lubuskim.

W większości przypadków trzeba czekać około rok na rehabilitacjęDmytro Zinkevych/Shutterstock

W warszawskim Szpitalu Bródnowskim szybko można dostać się na rehabilitację w basenie – dostępne są terminy na luty przyszłego roku. - Niestety jeśli przejdziemy do powszechnie lubianej i bardzo potrzebnej fizjoterapii to tak naprawdę te terminy sięgają czerwca 2024 roku – zastrzega rzecznik prasowy Szpitala Bródnowskiego Piotr Gołaszewski.

W Szpitalu specjalistycznym w Sosnowcu pacjenci stabilni mają szansę na fizjoterapię w maju, ci pilni w kwietniu, ale to i tak nieźle, jak na województwo śląskie. - W porównaniu z innymi placówkami jest to bardzo krótki czas oczekiwania. W niektórych placówkach jest termin na 2025 rok – podkreśla kierowniczka zakładu rehabilitacji WSS w Sosnowcu Dorota Zemła.

Rośnie zapotrzebowanie na fizjoterapię

Eksperci zwracają uwagę, że wraz z coraz większą popularnością niektórych zabiegów ortopedycznych, rośnie też zapotrzebowanie na fizjoterapię. Teraz nawet 75 procent takich usług wykonywanych jest w prywatnych gabinetach.

- Przy NFZ jest więcej starszych osób. U nas w prywatnych klinikach jednak widać tych młodszych, którym bardziej zależy na czasie. Chcą się szybciej postawić na nogi, więc decydują się na przyjście prywatnie – wskazuje fizjoterapeuta Piotr Pietrowski.

Z fizjoterapią nie powinno się zwlekać, szczególnie po skomplikowanych ortopedycznych zabiegach. - Odpowiedzią tkanek na leczenie operacyjne jest stan wzmożonego napięcia, tendencji do tworzenia się przykurczów, usztywnienia stawu i rolą rehabilitacji jest przeciwdziałanie tym zjawiskom – wyjaśnia specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu dr Maciej Kogut.

Najlepiej, żeby pacjent po operacji miał rehabilitację zapewnioną w zaplanowany sposób. - Moim marzeniem byłoby wprowadzenie takich rozwiązań, które synchronizują leczenie operacyjne, postępowanie również po urazach z pewnym usprawnianiem i rehabilitacją – dodaje dr Maciej Kogut.

Zdaniem Krajowej Izby Fizjoterapeutów konieczne jest urealnienie finansowania fizjoterapii, ale też zwiększenie kompetencji fizjoterapeutów. Takie propozycje trafiły na ręce byłej już minister zdrowia Katarzyny Sójki.

Autorka/Autor:Anna Wilczyńska

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Dmytro Zinkevych/Shutterstock

Pozostałe wiadomości

Jeśli Putin odniesie tu sukces, nie zatrzyma się - ocenił szef Pentagonu Lloyd Austin, mówiąc o Ukrainie. Sekretarz obrony USA, przemawiając przed Kongresem, ocenił, że prezydent Rosji "będzie nadal podejmował bardziej agresywne działania w regionie". - Całkiem szczerze, jeśli Ukraina upadnie, to naprawdę uważam, że NATO będzie walczyło z Rosją - dodał.

Szef Pentagonu Lloyd Austin: jeśli Ukraina upadnie, to naprawdę uważam, że NATO będzie walczyło z Rosją

Szef Pentagonu Lloyd Austin: jeśli Ukraina upadnie, to naprawdę uważam, że NATO będzie walczyło z Rosją

Źródło:
Newsweek

"Ciało Aleksieja zostanie przekazane jego bliskim, karawan z nim wkrótce pojedzie do cerkwi" - przekazała rzeczniczka Aleksieja Nawalnego Kira Jarmysz. W okolicach cerkwi w Moskwie, gdzie ma odbyć się nabożeństwo nad trumną przeciwnika władz na Kremlu, zgromadziło się ponad tysiąc osób. Po nabożeństwie ma odbyć się pogrzeb Nawalnego, który zostanie pochowany na cmentarzu Borysowskim.

Rodzinie wydają ciało Nawalnego. Pod cerkwią zgromadziło się ponad tysiąc osób

Rodzinie wydają ciało Nawalnego. Pod cerkwią zgromadziło się ponad tysiąc osób

Aktualizacja:
Źródło:
PAP, Meduza, tvn24.pl

Pył znad Sahary prawdopodobnie w piątek dotrze do naszego kraju - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Jego największe stężenie jest spodziewane między innymi w południowo-wschodniej Polsce.

Wasze samochody może dziś przykryć warstwa żółtego pyłu

Wasze samochody może dziś przykryć warstwa żółtego pyłu

Źródło:
tvnmeteo.pl, IMGW

Ministerstwo Przemysłu rozpoczyna działalność. W piątek weszło w życie rozporządzenie w sprawie utworzenia nowego resortu. Szefową ministerstwa, które swoją siedzibę ma w Katowicach, jest Marzena Czarnecka.

Nowe ministerstwo. Dziś rozpoczyna działalność

Nowe ministerstwo. Dziś rozpoczyna działalność

Źródło:
PAP, tvn24.pl

W koalicji rządowej trwają już przymiarki do kolejnych wyborów. Liderzy KO i Trzeciej Drogi chcą wspólnie powalczyć o rekordową liczbę mandatów do Parlamentu Europejskiego. Tym samym zepchnąć Jarosława Kaczyńskiego do całkowitej defensywy i uzyskać - jako Polska - miejsce lidera w ramach Europejskiej Partii Ludowej. To daje nam szanse na walkę o najwyższe stanowiska w Unii dla Polaka, słyszymy w koalicji rządowej. W najnowszym odcinku "Wybory Kobiet" w TVN24 GO Arleta Zalewska z "Faktów" TVN i Aleksandra Pawlicka z "Newsweeka" rozmawiają o kulisach koalicyjnych narad.

Tusk, Hołownia i Kosiniak-Kamysz razem do wyborów europejskich? Jest taki pomysł. Znamy kulisy

Tusk, Hołownia i Kosiniak-Kamysz razem do wyborów europejskich? Jest taki pomysł. Znamy kulisy

Źródło:
TVN24

W nocy z czwartku na piątek mieszkańcy warszawskich Bielan i okolicznych dzielnic usłyszeli głośny wybuch. Policja potwierdza, że dotarło do niej takie zgłoszenie. Źródła wybuchu ani jego fizycznych skutków nie znaleziono.

Mieszkańcy Bielan słyszeli wybuch. Policja: otrzymaliśmy takie zgłoszenie

Mieszkańcy Bielan słyszeli wybuch. Policja: otrzymaliśmy takie zgłoszenie

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Portal Onet opublikował kolejne fragmenty podsłuchanych przez CBA rozmów byłego prezesa Orlenu Daniela Obajtka. Jak podał portal, Obajtek postanowił wykorzystać pandemię do "wzmocnienia" swojej pozycji w "trwających wewnątrz PiS walkach". Miał planować akcję wymierzoną w dawnego wicepremiera Jacka Sasina. "Trzeba zrobić tak, żeby go za*****, k****. Żeby tymi informacjami... żeby go krew zalała. Żeby nie miał punktu zaczepienia do mojej osoby, słuchaj [...] oni chcą mnie wykończyć teraz" - czytamy. Podsłuchy - podał Onet - prowadzone były w ramach tajnej akcji pod kryptonimem "Vampiryna".

Obajtek o Sasinie: "trzeba zrobić tak, żeby go za*****". Kolejny wątek podsłuchanych rozmów

Obajtek o Sasinie: "trzeba zrobić tak, żeby go za*****". Kolejny wątek podsłuchanych rozmów

Źródło:
Onet, tvn24.pl

Nie ma dziś sytuacji spokoju, wiecznego pokoju ani optymistycznego patrzenia w przyszłość. Polska i NATO muszą być gotowe na każdy scenariusz - podkreślił Władysław Kosiniak-Kamysz, minister obrony narodowej. Ostrzegał przed zagrożeniem ze strony Rosji.

Kosiniak-Kamysz: Nie wolno się oswoić z wojną. Rosja była i jest zagrożeniem

Kosiniak-Kamysz: Nie wolno się oswoić z wojną. Rosja była i jest zagrożeniem

Źródło:
PAP

Na terytorium Łotwy próbowały przedostać się osoby, które najprawdopodobniej były przedstawicielami rosyjskiej armii i służb specjalnych. Straż graniczna udaremniła to działanie - poinformował szef łotewskiej straży granicznej Guntis Pujats.

Rosjanie i Białorusini "odpowiadający profilowi bojownika" próbowali dostać się do Łotwy

Rosjanie i Białorusini "odpowiadający profilowi bojownika" próbowali dostać się do Łotwy

Źródło:
PAP

W drodze na zajęcia profilaktyczne z dziećmi gdańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę, który zawrócił w niedozwolonym miejscu. Mężczyzna przewoził w bagażniku 10 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. 59-latek usłyszał zarzuty paserstwa akcyzowego, grozi mu do trzech lat więzienia. Dodatkowo otrzymał mandat i pięć punktów karnych za wcześniejsze wykroczenie.

Mieli uczyć dzieci o bezpieczeństwie, zamiast tego zatrzymali kierowcę, który przewoził nielegalny tytoń

Mieli uczyć dzieci o bezpieczeństwie, zamiast tego zatrzymali kierowcę, który przewoził nielegalny tytoń

Źródło:
tvn24.pl, Policja Pomorska
Resort kajś w Polsce. 297 kilometrów od kancelarii premiera

Resort kajś w Polsce. 297 kilometrów od kancelarii premiera

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Powraca pomysł wprowadzenia krótszego tygodnia pracy w Polsce. Lewica zapowiada złożenie projektu ustawy w tej sprawie. Rozwiązanie budzi emocje - pracownicy są pełni nadziei, a pracodawcy pełni wątpliwości. Ci pierwsi liczą wolne dni, drudzy kalkulują koszty. Do sprawy odniosło się również Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Materiał z magazynu "Polska i Świat", przygotowany przez Macieja Zalewskiego.

Krótszy tydzień pracy w Polsce? "Moglibyśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu"

Krótszy tydzień pracy w Polsce? "Moglibyśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu"

Źródło:
TVN24

W 2023 roku, w którym odbyły się wybory, z pieniędzy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wydano ponad 11 milionów złotych na organizację rozmaitych eventów i pikników - mówiła w nowym odcinku podcastu "Wybory kobiet" w TVN24 GO szefowa tego resortu Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Ministra rodziny pytana była między innymi o trwający w ministerstwie audyt, a także o zmiany w prawie aborcyjnym i legalizację małżeństw jednopłciowych.

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk o audycie w ministerstwie i "zaskakująco dużych" wydatkach w jednym roku

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk o audycie w ministerstwie i "zaskakująco dużych" wydatkach w jednym roku

Źródło:
tvn24.pl

Waloryzacja emerytur i rent w 2024 roku stała się faktem. Świadczenia wzrosły o 12,12 procent. Waloryzacja jest przeprowadzana z urzędu, co oznacza, że nie trzeba składać żadnego wniosku.

Waloryzacja emerytur. Od dziś świadczenia w górę

Waloryzacja emerytur. Od dziś świadczenia w górę

Źródło:
tvn24.pl

Ponad 50 firm w 14 miastach przyjmie studentów i absolwentów do 30. roku życia na blisko 120 staży z wynagrodzeniem od 4500 złotych do 7500 złotych za miesiąc. Aplikacje można składać od 1 marca. O Programie Kariera poinformował organizator – Polska Rada Biznesu.

Nawet 7500 złotych za staż. "Czasy kserowania czy parzenia kawy dawno minęły"

Nawet 7500 złotych za staż. "Czasy kserowania czy parzenia kawy dawno minęły"

Źródło:
PAP

Komisarz Janusz Wojciechowski wprowadził rolników, nie tylko polskich, w gigantyczne problemy - powiedział w "Jeden na jeden" w TVN24 minister rozwoju i technologii Krzysztof Hetman. Zdaniem ministra to unijny komisarz do spraw rolnictwa "dał twarz" Europejskiemu Zielonemu Ładowi. - Panu komisarzowi Wojciechowskiemu udało się na pewno jedno - połączył w proteście rolników w całej Europie - ocenił Hetman.

"Komisarzowi Wojciechowskiemu udało się na pewno jedno"

"Komisarzowi Wojciechowskiemu udało się na pewno jedno"

Źródło:
tvn24.pl

W czwartek w Lotto padła jedna szóstka. Główna wygrana wynosi ponad 2,6 miliona złotych. Wiemy, w którym mieście wysłano szczęśliwy kupon. Oto wyniki Lotto oraz Lotto Plus z dnia 29 lutego 2024 roku.

Szóstka w Lotto. Wiemy, gdzie padła

Szóstka w Lotto. Wiemy, gdzie padła

Źródło:
tvn24.pl

Wybory samorządowe coraz bliżej. Polacy za kilka tygodni wybiorą m.in. prezydentów miast, którzy będą rządzić przez najbliższe pięć lat. W walce o fotel włodarza Gorzowa Wielkopolskiego dotychczas stanęło czterech kandydatów - były senator i przedsiębiorca, były dyrektor urzędu wojewódzkiego, radny miasta i obecny prezydent.

Kto będzie następnym prezydentem Gorzowa Wielkopolskiego? Jest kilku kandydatów

Kto będzie następnym prezydentem Gorzowa Wielkopolskiego? Jest kilku kandydatów

Źródło:
tvn24.pl

O reelekcję powalczy aktualny prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. Wystartuje z poparciem PO i Nowej Lewicy. Rządzić stolicą Podkarpacia chce też przewodniczący rady miasta Waldemar Szumny (PiS), poseł Adam Dziedzic (PSL) oraz bezpartyjny profesor związany z Politechniką Rzeszowską, Jacek Strojny. Skrajną prawicę w wyścigu do fotela prezydenta Rzeszowa reprezentują Janusz Niemier (Polska Jest Jedna) i Karolina Pikuła z Konfederacji.

Oni powalczą o stolicę Podkarpacia. Czy jedyna w stawce kobieta "wywróci stół"?

Oni powalczą o stolicę Podkarpacia. Czy jedyna w stawce kobieta "wywróci stół"?

Źródło:
tvn24.pl

Administracja Joe Bidena obawia się, że Izrael może późną wiosną przeprowadzić atak na Liban, jeśli wysiłki dyplomatyczne nie pozwolą wypchnąć Hezbollahu z granicy z Izraelem – wynika z doniesień CNN, w których stacja powołuje się na urzędników amerykańskich.

CNN: USA obawiają się interwencji Izraela w kolejnym kraju

CNN: USA obawiają się interwencji Izraela w kolejnym kraju

Źródło:
PAP

Zdolności operacyjne Rosji nie wskazują na to, by ten kraj był w stanie skierować znaczącą liczbę żołnierzy na tereny Naddniestrza - ocenił w rozmowie z PAP prezes Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego Zbigniew Pisarski. Zdaniem ekspertów Roberta Ratajczyka i Marka Menkiszaka apel władz separatystycznego regionu w Mołdawii z prośbą o "ochronę" jest próbą wywarcia presji na władze w Kiszyniowie.

"Putin ma na głowie ważniejsze rzeczy" niż samozwańcze Naddniestrze

"Putin ma na głowie ważniejsze rzeczy" niż samozwańcze Naddniestrze

Źródło:
PAP

W największym pożarze w historii Teksasu spłonął obszar o powierzchni niemal 405 tysięcy hektarów. Zginęły co najmniej dwie osoby. Władze ostrzegają przed możliwością zniszczenia wielu domów, bydła i obiektów będących źródłem utrzymania ludzi.

"Największe piekło w historii pochłania z każdą minutą coraz większe obszary"

"Największe piekło w historii pochłania z każdą minutą coraz większe obszary"

Źródło:
PAP, tvnmeteo.pl

W Polsce odbyły się pierwsze projekcje drugiej części "Diuny" – jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Krytycy są zachwyceni - piszą, że to kinowe widowisko na miarę XXI wieku. Zadowolenia nie kryją również opuszczający kina widzowie.

Pierwsze reakcje polskich widzów po seansie drugiej części "Diuny"

Pierwsze reakcje polskich widzów po seansie drugiej części "Diuny"

Źródło:
TVN24

Ekspozycja na migające światło oraz dźwięk o odpowiedniej częstotliwości może spowolnić rozwój choroby Alzheimera - wskazują wyniki badania opublikowanego w "Nature". Jak przekonują autorzy pracy, ich odkrycie może dać nowe możliwości przeciwdziałania skutkom tej choroby.  

Dźwięki i migoczące światło mogą pomóc chorym na alzheimera 

Dźwięki i migoczące światło mogą pomóc chorym na alzheimera 

Źródło:
PAP, Nature

Na łamach czasopisma "The Lancet" zaprezentowano najnowsze dane na temat otyłości na świecie. Wynika z nich, że otyłych jest już ponad miliard osób. Naukowcy piszą o "oszałamiających liczbach" - w ciągu ostatnich trzech dekad zaobserwowano np. ponad czterokrotny wzrost otyłości wśród dzieci i młodzieży.

Na świecie żyje już ponad miliard osób z otyłością. Gdzie problem jest największy?

Na świecie żyje już ponad miliard osób z otyłością. Gdzie problem jest największy?

Źródło:
Reuters, BBC, tvn24.pl

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) wypowiada 38 umów zawartych w 2023 na ponad 195 milionów złotych - poinformowała w mediach społecznościowych ministra funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz. Jak wyjaśniła, ma to związek ze złożeniem nieprawdziwych oświadczeń finansowych.

Wypowiedzenie umów na blisko 200 milionów złotych. "Dalej sprawą zajmie się prokuratura"

Wypowiedzenie umów na blisko 200 milionów złotych. "Dalej sprawą zajmie się prokuratura"

Źródło:
tvn24.pl, PAP
Wiceministra dla tvn24.pl: "Poprzedni rządzący sugerowali, że edukacja włączająca to ideologia"

Wiceministra dla tvn24.pl: "Poprzedni rządzący sugerowali, że edukacja włączająca to ideologia"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Spółka Barbora Polska kończy działalność w naszym kraju. Platforma zajmowała się dostawą artykułów spożywczych do domu w dużych miastach. Ostatnie dostawy zaplanowano do końca tego tygodnia.

Sklep internetowy kończy działalność w Polsce. Podano datę

Sklep internetowy kończy działalność w Polsce. Podano datę

Źródło:
tvn24.pl

Europoseł z Solidarnej Polski Patryk Jaki od jakiegoś czasu powtarza w wywiadach, że został już wystawiony akt oskarżenia dla Krzysztofa Brejzy w sprawie afery fakturowej i że postawiono mu zarzuty. Natomiast poseł Brejza twierdzi, że Jaki rozpowszechnia kłamstwa. Sprawdziliśmy, kto ma rację.

Patryk Jaki: Krzysztof Brejza "ma zarzuty, ma akt oskarżenia". Brejza: "Łgarstwo". Sprawdziliśmy

Patryk Jaki: Krzysztof Brejza "ma zarzuty, ma akt oskarżenia". Brejza: "Łgarstwo". Sprawdziliśmy

Źródło:
Konkret24
"Rzeź w Erbie”. Skazana para ma szansę na wolność

"Rzeź w Erbie”. Skazana para ma szansę na wolność

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Odyseusz, pierwszy amerykański statek kosmiczny, który wylądował na Księżycu od pół wieku, stracił w czwartek zasilanie i przeszedł w stan uśpienia. W mroźną księżycową noc zakończył misję - poinformowała firma Intuitive Machines, projektant lądownika. Choć komunikacja z pojazdem i realizacja celów naukowych były utrudnione z powodu jego kłopotów z lądowaniem, to udało się uzyskać potrzebne dane, a NASA uznała misję za sukces.

"Dobranoc, Odie. Mamy nadzieję, że jeszcze coś od ciebie usłyszymy"

"Dobranoc, Odie. Mamy nadzieję, że jeszcze coś od ciebie usłyszymy"

Źródło:
PAP, Reuters, tvnmeteo.pl

Komisja Europejska dokonała bardzo jasnej oceny zmian, dlatego zdecydowaliśmy się odblokować te pieniądze - powiedziała w rozmowie z korespondentem TVN24 Maciejem Sokołowskim wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova.

Jourova: KE dokonała bardzo jasnej oceny zmian. Zdecydowaliśmy się odblokować te pieniądze

Jourova: KE dokonała bardzo jasnej oceny zmian. Zdecydowaliśmy się odblokować te pieniądze

Źródło:
TVN24

Wystartowała wiosenna ramówka TVN. Stacja przygotowała niespodzianki. - Zawsze staramy się podążać za naszym widzem, a on dziś potrzebuje emocji, inspiracji i przede wszystkim autentyzmu - mówi dyrektorka programowa TVN Lidia Kazen. Wszystkie programy i seriale można oglądać na antenie TVN i w Playerze.

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Źródło:
TVN

Do samego końca nie było pewne, czy Anya Taylor-Joy pojawia się w drugiej części "Diuny". W rozmowie z dziennikarzami reżyser Denis Villeneuve przyznał, że utrzymywano jej rolę w tajemnicy "w ramach eksperymentu".

"Diuna: Część druga". Występ Anyi Taylor-Joy do końca trzymano w tajemnicy. Reżyser wyjaśnia dlaczego

"Diuna: Część druga". Występ Anyi Taylor-Joy do końca trzymano w tajemnicy. Reżyser wyjaśnia dlaczego

Źródło:
Hollywood Reporter

Dziś premiera jednego z nowych wiosennych programów telewizji TVN. Do wygrania nawet pół miliona złotych. "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 28 lutego, o godz. 21.35 na antenie TVN i w Playerze.  

Krańcowe emocje i pół miliona złotych do wygrania

Krańcowe emocje i pół miliona złotych do wygrania

Źródło:
TVN, Variety"