Z siedmioletnim synem jechała pociągiem z Wrocławia do Olsztyna. Była "kompletnie pijana"

Autor:
MAK/
tam
Źródło:
TVN24
Do zdarzenia doszło w Olsztynie
Do zdarzenia doszło w OlsztynieGoogle Earth
wideo 2/6
Google EarthDo zdarzenia doszło w Olsztynie

Pijana kobieta jechała z siedmioletnim synem pociągiem z Wrocławia do Olsztyna. Policję wezwała obsługa pociągu. Funkcjonariusze zastali 31-latkę na dworcu w Olsztynie. Kobieta miała ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. - Była kompletnie pijana, miała problemy z utrzymaniem równowagi - informują policjanci.

Wszystko działo się w niedzielę. Obsługa pociągu relacji Wrocław-Olsztyn powiadomiła policję, że w jednym z wagonów kobieta opiekująca się dzieckiem może być pijana. Jak przekazał w poniedziałek sierż. sztab. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, funkcjonariusze zastali 31-latkę razem z jej siedmioletnim synem już na dworcu.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

- Kobieta była kompletnie pijana, miała problemy z utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 2,7 promila alkoholu - przekazał oficer prasowy.

Sprawa trafi do sądu rodzinnego

Jurkun dodał, że po chwili na miejscu pojawiła się matka 31-latki, której przekazano chłopca pod opiekę. Funkcjonariusze sporządzili dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego.

- Zadaniem sądu będzie dokładne zbadanie sytuacji oraz sprawdzenie, czy matka swoim zachowaniem nie naraziła dziecka na niebezpieczeństwo - przekazał Jurkun.

Policjanci zastali kobietę na dworcu w Olsztynie

Autor:MAK/ tam

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Policja

Pozostałe wiadomości