"CBŚP dopuszcza się manipulacji. I to bardzo dużej". Reporter "Superwizjera" TVN o oświadczeniu służb

Źródło:
TVN24
Kuciel o oświadczeniu służb: CBŚP dopuszcza się manipulacji
Kuciel o oświadczeniu służb: CBŚP dopuszcza się manipulacjiTVN24
wideo 2/4
Kuciel o oświadczeniu służb: CBŚP dopuszcza się manipulacjiTVN24

Dziennikarz "Superwizjera" TVN i autor reportażu "Kret w CBŚP" Maciej Kuciel odpierał w TVN24 zarzuty sformułowane przez CBŚP w oświadczeniu do jego materiału. Kuciel przedstawił w reportażu historię, jak informacje z tajnego śledztwa trafiały do jednego z polskich gangów narkotykowych. Centralne Biuro Śledcze twierdzi między innymi, że dziennikarz "nie poprosił komendanta CBŚP o komentarz i spotkanie w tej sprawie" i wysuwa zastrzeżenia do przywołanego w materiale artykułu z hiszpańskiej prasy.

Anom to tajny komunikator, którego używali przestępcy na całym świecie, w tym między innymi bossowie kolumbijskich i meksykańskich karteli narkotykowych oraz polskie grupy przestępcze. Byli przekonani, że ich wiadomości nie da się wyśledzić. Nie wiedzieli jednak, że Anom to pułapka, którą zastawiło na nich FBI. Czy międzynarodowa operacja mogła ponieść fiasko, bo w Polsce doszło do przecieku? Reporter "Superwizjera" TVN, Maciej Kuciel, ustalił, że informacje z tajnego śledztwa trafiały do jednego z polskich gangów narkotykowych. Przedstawił tę historię w reportażu "Kret w CBŚP".

Kuciel o oświadczeniu służb: CBŚP dopuszcza się manipulacji

W reakcji na reportaż Centralne Biuro Śledcze Policji wydało oświadczenie, w którym napisano między innymi, że w materiale "zawarto, pochodzące z anonimowego i w naszej ocenie niewiarygodnego źródła, insynuacje niepoparte żadnymi dowodami". Zarzucono też, że "nieprawdą jest, że autor reportażu poprosił Komendanta CBŚP o komentarz i spotkanie w tej sprawie".

Autor reportażu Maciej Kuciel odniósł się na antenie TVN24 do oświadczenia służb. - CBŚP dopuszcza się manipulacji. I to bardzo dużej. Ja już w marcu wystąpiłem o wywiad z komendantem CBŚP - powiedział. - Na Twitterze (obecnie platforma X - red.) ujawniłem odpowiedź rzeczniczki prasowej pana komendanta, że pan komendant nie ma czasu rozmawiać o współpracy międzynarodowej z FBI, o zwalczaniu przestępczości zorganizowanej - wskazywał.

Dziennikarz dodał, że "dzisiaj padły jeszcze zarzuty już na Twitterze, że panu komendantowi nie powiedziałem, że ma kreta u siebie".

- Ale kim ja jestem, żeby komendantowi CBŚP, elitarnej jednostki w tym kraju, zwalczającej przestępczość zorganizowaną, mówić, że ma kreta w policji. To jest po prostu śmieszne - ocenił. Jak stwierdził, "to komendant powinien wiedzieć, że ma kreta w swoich służbach".

Fragment oświadczenia CBŚP po reportażu "Kret w CBŚP"
Fragment oświadczenia CBŚP po reportażu "Kret w CBŚP"TVN24

Kuciel: prasa hiszpańska powtórzyła komunikat wydany przez policję

Kuciel odniósł się też do innego fragment oświadczenia CBŚP, w którym napisano, iż "przywołany w reportażu artykuł hiszpańskiej prasy pochodzi z roku 2020, czyli wiele miesięcy przed uzyskaniem wiedzy o komunikatorze przez polskie służby, a zawarte w nim informacje nigdy nie zostały potwierdzone przez służby hiszpańskie i polskie".

Kuciel: prasa hiszpańska powtórzyła komunikat wydany przez policję
Kuciel: prasa hiszpańska powtórzyła komunikat wydany przez policjęTVN24

Reporter "Superwizjera" TVN24 podkreślił, że "prasa hiszpańska powtórzyła komunikat wydany przez policję hiszpańską". Dodał, że to oficjalny komunikat, który do tej pory można znaleźć na stronie internetowej hiszpańskich służb. - Więc jak pan komendant Centralnego Biura Śledczego Policji nie wie, o czym informuje sojusznicza służba, mając tam nagradzanych współpracowników, to jak to świadczy o służbie, którą zarządza pan komendant? - pytał dziennikarz. Według niego "to oświadczenie to jest po prostu jakieś kuriozum".

Kuciel: rzecznik prasowy CBŚP wie lepiej niż prokuratura, że śledztwo zakończy się umorzeniem
Kuciel: rzecznik prasowy CBŚP wie lepiej niż prokuratura, że śledztwo zakończy się umorzeniemTVN24

"Oświadczenie CBŚP do reportażu pt. 'Kret w CBŚP'"

Pełne "Oświadczenie CBŚP do reportażu pt. 'Kret w CBŚP'":

"W reportażu Superwizjera pt. 'Kret w CBŚP' zawarto, pochodzące z anonimowego i w naszej ocenie niewiarygodnego źródła, insynuacje niepoparte żadnymi dowodami. Wydaje się, że dziennikarz połączył kilka wątków z różnych spraw w jednym materiale, tworząc na potrzeby reportażu nieprawdziwą historię o policjancie, który miał zagrozić bezpieczeństwu międzynarodowej operacji. Przez niezgodne z prawdą materiały, komentarze czy przypuszczenia naruszane jest dobre imię CBŚP i krzywdzeni są ludzie, którzy na co dzień z pasją wykonują niebezpieczne zadania, dbając o bezpieczeństwo naszego społeczeństwa, zwalczając przestępczość zorganizowaną, na co się nie godzimy.

Na wstępie należy podkreślić, że CBŚP od wielu lat współpracuje z FBI czy służbami hiszpańskimi, w bardzo szerokim zakresie. Fundamentem tej współpracy jest wzajemne zaufanie, które było budowane przez funkcjonariuszy zaangażowanych w działania wymierzone w zorganizowaną przestępczość o charakterze międzynarodowym. Efektem tej współpracy, która warto zaznaczyć, ma doskonałe perspektywy na przyszłość, są kolejne imponujące, międzynarodowe realizacje, skutkujące rozbiciem zorganizowanych grup przestępczych i przejęciem m.in. hurtowych ilości narkotyków. Jako przykład można podać ostatnie międzynarodowe działania służb z wielu krajów, w tym także CBŚP, w wyniku których na Atlantyku przejęto 2,7 tony kokainy.

W odniesieniu bezpośrednio do reportażu pt. 'Kret w CBŚP', po pierwsze należy przypomnieć, że CBŚP uczestniczyło w międzykontynentalnej operacji policyjnej koordynowanej przez FBI we współpracy z Europolem, której efekty były imponujące. W ramach tej operacji przeprowadzono 17 realizacji i przejęto ponad 2 tony narkotyków wartych około 84 mln zł, 24 tony tytoniu, zlikwidowano 6 laboratoriów i 5 magazynów narkotykowych, a także krajalnię tytoniu. Ponadto rozbito 9 zorganizowanych grup przestępczych, zatrzymując 30 osób.

Oczywiste jest, że takie efekty przeprowadzonych działań nie byłyby możliwe gdyby istniał 'przeciek'. Stanowczo podkreślamy, że CBŚP, Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji, Biuro Spraw Wewnętrznych Policji i oficer łącznikowy polskiej Policji w Hiszpanii nie uzyskali nigdy żadnych informacji o jakichkolwiek 'przeciekach' dotyczących wspomnianej w materiale aplikacji, a także zagrożeniach wynikających z tego powodu dla prowadzonych śledztw. Wszystkie realizowane przez CBŚP czynności w ramach spraw operacyjnych były prowadzone zgodnie z założeniami i nie zostały zakłócone powzięciem przez przestępców informacji o prowadzonych przez Policję czynnościach. Część śledztw wszczętych na bazie informacji przekazanych przez FBI jest nadal prowadzona i są rozwojowe.

Zauważyć należy również fakt kolejnej manipulacji, gdyż przywołany w reportażu artykuł hiszpańskiej prasy pochodzi z roku 2020, czyli wiele miesięcy przed uzyskaniem wiedzy o komunikatorze przez polskie służby, a zawarte w nim informacje nigdy nie zostały potwierdzone przez służby hiszpańskie i polskie.

Nieprawdą jest, że autor reportażu poprosił Komendanta CBŚP o komentarz i spotkanie w tej sprawie. Taka sytuacja nie miała miejsca. Odbieramy to jako manipulację.

Sprawa, w ramach której odkryto rozbieżności pieniężne nie ma żadnego powiązania z aplikacją przedstawioną w materiale, gdyż to śledztwo jest wynikiem pracy policjantów CBŚP i KSP, a nie efektem przejęcia korespondencji grup przestępczych z jakiejkolwiek aplikacji z USA. W sprawie wątku dotyczącego niezgodności pomiędzy ilością faktyczną środków pieniężnych a stanem protokolarnym, w styczniu 2021 roku wszczęto osobne śledztwo w sprawie, a nie wobec jakiejkolwiek osoby. Tuż po ujawnieniu tych rozbieżności podjęto wszystkie niezbędne kroki przewidziane prawem, czyli powiadomiono prokuraturę, BSWP, a także komórki kontrolne CBŚP i KGP. Wnioski pokontrolne przeprowadzone w KGP i CBŚP wykazały, że nie ma żadnych podstaw, aby stwierdzić, że doszło do popełnienia przestępstwa, a więc nie może być mowy na tym etapie o jakiejkolwiek kradzieży.

Odnośnie informacji o tzw.: 'zamiataniu pod dywan' kategorycznie informujemy, że każdej informacji o przewinieniu dyscyplinarnym lub karnym policjanta nadawany jest wymagany przepisami prawa bieg służbowy.

Powołując się także na stanowisko attaché FBI Ambasady USA w Polsce informujemy, że służba ta nigdy nie miała żadnych zastrzeżeń co do jakości współpracy z CBŚP, a termin udzielenie dostępu do komunikatora wynikał wyłącznie z pragmatyki prowadzonych przez FBI działań.

Na zakończenie z całą stanowczością podkreślamy, że nie możemy i nie chcemy zgodzić się z nierzetelnym dziennikarstwem. Przez niezgodne z prawdą materiały, komentarze czy przypuszczenia naruszane jest dobre imię CBŚP i krzywdzeni są ludzie, którzy na co dzień z pasją wykonują niebezpieczne zadania dbając o bezpieczeństwo naszego społeczeństwa, zwalczając przestępczość zorganizowaną".

Autorka/Autor:akr

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Nasz obóz polityczny potrzebuje teraz jedności, zdecydowanego przywództwa, szybkiego przejścia do ofensywy. Dlatego zmieniłem swoje polityczne plany - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z braćmi Karnowskimi. - Zostaję, walczymy dalej - oświadczył. Wypowiedź skomentował w mediach społecznościowych premier Donald Tusk. "Dobra wiadomość" - napisał.

Kaczyński: zmieniłem swoje polityczne plany. Tusk komentuje

Kaczyński: zmieniłem swoje polityczne plany. Tusk komentuje

Aktualizacja:
Źródło:
wPolityce.pl

IMGW planuje wydać alerty pogodowe. W kolejnych dniach zagrożeniem mogą stać się przymrozki. Należy się ich spodziewać w niemal całym kraju.

Ochłodzenie będzie dotkliwe i obejmie dużą część kraju

Ochłodzenie będzie dotkliwe i obejmie dużą część kraju

Źródło:
IMGW, tvnmeteo.pl

Widać symptomatycznie, że Jarosław Kaczyński na gwałt szuka sojuszników. On wie, że przegrał te wybory, bo Polacy mają dosyć Jacków Kurskich, Danieli Obajtków - powiedział w "Faktach po Faktach" poseł Koalicji Obywatelskiej i były prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Senator niezależny Wadim Tyszkiewicz mówił, że "dzisiaj często wielu polityków PiS-u przefarbowuje się i startuje pod szyldami bezpartyjnych komitetów, żeby trochę oszukać swoich wyborców".

Karnowski: Kaczyński na gwałt szuka sojuszników

Karnowski: Kaczyński na gwałt szuka sojuszników

Źródło:
TVN24

Sprawa jest wyjaśniana bardzo dokładnie, bardzo intensywnie i bardzo szybko. Jest to konieczne – oznajmił kanclerz Niemiec Olaf Scholz. Chodzi o opublikowanie przez Rosję podsłuchanej rozmowy oficerów Luftwaffe, niemieckich sił powietrznych, dotyczącej użycia niemieckich rakiet w Ukrainie.

Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Scholz: sprawa jest wyjaśniana

Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Scholz: sprawa jest wyjaśniana

Źródło:
PAP

Rosyjski samolot myśliwsko-bombowy Su-34 został w sobotę zestrzelony przez siły obrońców - poinformowały Ukraińskie Siły Powietrzne. Strona ukraińska informowała, że w lutym zestrzeliła 13 samolotów wroga.

Ukraińskie siły powietrzne: zestrzeliliśmy rosyjski Su-34

Ukraińskie siły powietrzne: zestrzeliliśmy rosyjski Su-34

Źródło:
tvn24.pl

Wrocławscy policjanci odebrali w sobotę zgłoszenie o nielegalnej rozbiórce zabytkowej willi na Karłowicach. Gdy patrol dotarł na miejsce, po budynku niemal nie było już śladu. Dolnośląski wojewódzki konserwator zabytków zapowiada skierowanie sprawy do prokuratury.

Dostali zgłoszenie o rozbiórce zabytkowej willi. Gdy przyjechali, już jej nie było

Dostali zgłoszenie o rozbiórce zabytkowej willi. Gdy przyjechali, już jej nie było

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Z deklaracji pana premiera wynika, że Sejm ma uchwalać, postulować embargo na produkty żywnościowe rolno-spożywcze z Rosji i Białorusi. Uważam to za strzał w dziesiątkę - oceniła na antenie TVN24 Monika Piątkowska, prezeska Izby Zbożowo-Paszowej. - Nie może być tak, że rozmawiamy o zamknięciu granicy polsko-ukraińskiej, a do Unii Europejskiej wjeżdżają produkty rolno-żywnościowe z Rosji czy Białorusi - podkreśliła.

O pomyśle premiera. "Uważam to za strzał w dziesiątkę"

O pomyśle premiera. "Uważam to za strzał w dziesiątkę"

Źródło:
tvn24.pl

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie piątkowego wypadku w Szczecinie. Zatrzymany mężczyzna usłyszał cztery zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa wielu osób, spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, ucieczki z miejsca zdarzenia i spowodowania obrażeń u licznej grupy osób. 33-latek przyznał się do winy. Do szczecińskich szpitali trafiło 20 osób, stan dwóch osób jest określany jako krytyczny.

Prokuratura: wjechał w grupę intencjonalnie. Nowe zarzuty dla 33-latka. "Przyznał się"

Prokuratura: wjechał w grupę intencjonalnie. Nowe zarzuty dla 33-latka. "Przyznał się"

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl, PAP

Część ratowników, którzy byli na urlopach i nie mieli dyżurów, zjawiła się w szpitalach do pomocy - powiedział o piątkowej akcji ratunkowej wojewoda zachodniopomorski Adama Rudawskiego. Chwalił też postawę mieszkańców Szczecina, którzy pierwsi pomagali poszkodowanym w wypadku. Rannych zostało 20 osób.

Ratownicy przerwali urlopy, by pomagać rannym. Wojewoda o akcji w Szczecinie

Ratownicy przerwali urlopy, by pomagać rannym. Wojewoda o akcji w Szczecinie

Źródło:
TVN24, tvn24.pl, PAP

Zastępca prokuratora generalnego Michał Ostrowski poinformował w sobotę, że pod koniec lutego otrzymał postanowienie o przedstawieniu mu zarzutów dyscyplinarnych. "Zarzuty dotyczą podejmowanych przeze mnie działań w związku z sytuacją w prokuraturze, o których szeroko i transparentnie informowałem opinię publiczną za pośrednictwem mediów" - napisał dodając, że postępowanie ma charakter niejawny.

Prokurator Ostrowski: otrzymałem postanowienie o przedstawieniu mi zarzutów dyscyplinarnych

Prokurator Ostrowski: otrzymałem postanowienie o przedstawieniu mi zarzutów dyscyplinarnych

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Mariusz Kamiński, były koordynator służb specjalnych i szef MSWiA, pytany w sobotę o informacje dotyczące podsłuchiwania przez CBA rozmów telefonicznych z udziałem prezesa Orlenu Daniela Obajtka odparł, że "to są jakieś straszne głupoty". - Czy to jest dokument autentyczny, czy nie, tego nie wiem - dodał. - Ja nie wiem, co to są za taśmy, czy one są prawdziwe, czy nieprawdziwe - komentował z kolei były wicepremier Jacek Sasin.

Obajtek nagrywany przez CBA, Kamiński i Sasin komentują

Obajtek nagrywany przez CBA, Kamiński i Sasin komentują

Źródło:
TVN24

Za nami miesiąc, który zapisał się w historii meteorologii. Choć w kalendarzu był luty, to pogodowo przenieśliśmy się do kwietnia. Zwłaszcza w ostatnich dniach, kiedy termometry pokazywały blisko 20 stopni Celsjusza.

Oto wykres, który powinien nas niepokoić

Oto wykres, który powinien nas niepokoić

Źródło:
IMGW, tvnmeteo.pl

Dwa niemieckie myśliwce Eurofighter wystartowały w piątek z bazy w Łotwie, by eskortować dwa rosyjskie samoloty wojskowe lecące nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu tego kraju - podało w sobotę Dowództwo Sojuszniczych Sił Powietrznych NATO.

NATO: dwa rosyjskie samoloty wojskowe były eskortowane nad Bałtykiem

NATO: dwa rosyjskie samoloty wojskowe były eskortowane nad Bałtykiem

Źródło:
PAP

Rosja najprawdopodobniej uziemiła całą flotę samolotów wczesnego ostrzegania i kontroli powietrznej A-50U - podał brytyjski wywiad. Miało do tego dojść przed tygodniem po utracie drugiej takiej maszyny.

Brytyjski wywiad: Rosja prawdopodobnie uziemiła wszystkie A-50U

Brytyjski wywiad: Rosja prawdopodobnie uziemiła wszystkie A-50U

Źródło:
PAP

Brazylijski stan Acre zmaga się z powodziami. W mieście Brasielia sytuacja nigdy nie była tak trudna. Setki mieszkańców zostało bez dachu nad głową, a tysiące przesiedlono. Skutki żywiołu można zobaczyć na nagraniach z drona.

"Wszystko zostało zalane. Niczego nie udało się uratować

"Wszystko zostało zalane. Niczego nie udało się uratować

Źródło:
Reuters

Chwile grozy na moście w Louisville w stanie Kentucky. Po wypadku z udziałem kilku samochodów ciężarówka przebiła barierki i zawisła nad rzeką Ohio. W środku znajdowała się kobieta, kierująca pojazdem. Dramatyczną akcję ratunkową uchwyciły kamery. 

Ciężarówka przebiła barierkę mostu i zawisła wysoko nad rzeką. W środku znajdowała się kobieta

Ciężarówka przebiła barierkę mostu i zawisła wysoko nad rzeką. W środku znajdowała się kobieta

Źródło:
Fox News

Nie sądzę, aby te wielkości były rzeczywistymi wielkościami - tak Maciej Bando, wiceminister klimatu, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej, odpowiedział na pytanie, czy możliwy jest wzrost rachunków za prąd o 80 procent. Dodał, że "mrożenie cen jest sztucznym wytworem, który nic dobrego dla rynku nie robi". - Jeżeli mamy je odmrozić, to tylko teraz - zaznaczył.

Rachunki za prąd wzrosną o 80 procent? Odpowiedź wiceministra

Rachunki za prąd wzrosną o 80 procent? Odpowiedź wiceministra

Źródło:
tvn24.pl

Trzecia Droga nie wystawi kandydata na urząd prezydenta Warszawy. Ale przedstawiła kandydatkę, która miałaby zostać wiceprezydentką do spraw społecznych w ekipie Rafała Trzaskowskiego. To Adriana Porowska.

Trzecia Droga zdecydowała w sprawie wyborów na prezydenta Warszawy

Trzecia Droga zdecydowała w sprawie wyborów na prezydenta Warszawy

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Od 13 grudnia zeszłego roku mamy do czynienia z rządem, który nieustannie mówi "nie". Mówi, że nie będzie kontynuował, że nie będzie inwestował, że nie będzie naprawiał, że nie będzie podejmował przedsięwzięć, które już są zaawansowane - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji samorządowej PiS. - My jesteśmy na "tak" dla rozwoju, jesteśmy na "tak" dla budowania, jesteśmy na "tak" dla wszystkiego, co tworzy naszą dobrą przyszłość - oświadczył.

Kaczyński: weszliśmy w jakiś zaułek, z którego nie bardzo widać wyjście

Kaczyński: weszliśmy w jakiś zaułek, z którego nie bardzo widać wyjście

Źródło:
PAP
Prosili, pisali petycje i nic. "Czuję ogromny smutek i złość, że aby to się stało, musiał zginąć mój syn"

Prosili, pisali petycje i nic. "Czuję ogromny smutek i złość, że aby to się stało, musiał zginąć mój syn"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Stacja TVN24 w lutym była najchętniej oglądanym kanałem w kraju, osiągając 6,96 procent udziału w widowni w grupie ogólnej (widzowie powyżej 4. roku życia) - wynika z danych Nielsen TV Audience Measurement. Konkurencję pozostawiły w tyle także "Fakty" TVN oraz portal tvn24.pl. TVN24 była również najbardziej opiniotwórczym medium w styczniu według rankingu Instytutu Monitorowania Mediów.

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Źródło:
tvn24.pl

Internet jest pełen mitów dotyczących klimatu. Niektórzy powielają je, nie mając zupełnie świadomości. Inni zaś, także politycy, świadomie kłamią. W "Rozmowach o końcu świata" w TVN24 GO i w TVN24 co miesiąc będziemy obalać te największe manipulacje. W pierwszym odcinku tego minicyklu sprawdzamy, jak ludzkość wpływa na obecną zmianę klimatu.

Ludzkość nie ma żadnego wpływu na zmianę klimatu? Obalamy mity

Ludzkość nie ma żadnego wpływu na zmianę klimatu? Obalamy mity

Źródło:
TVN24 GO, "Rozmowy o końcu świata"

Oscary 2024. Doroczna ceremonia wręczenia Nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej coraz bliżej. Po raz czwarty w swojej karierze i drugi rok z rzędu galę poprowadzi Jimmy Kimmel. Kto znalazł się w gronie nominowanych? Kto ma największe szanse na wygraną? Kiedy i gdzie odbędzie się 96. gala wręczenia Oscarów? Prezentujemy wszystko, co warto wiedzieć przed hollywoodzkim świętem kina.

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Źródło:
tvn24.pl

Wystartowała wiosenna ramówka TVN. Stacja przygotowała niespodzianki. - Zawsze staramy się podążać za naszym widzem, a on dziś potrzebuje emocji, inspiracji i przede wszystkim autentyzmu - mówi dyrektorka programowa TVN Lidia Kazen. Wszystkie programy i seriale można oglądać na antenie TVN i w Playerze.

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Źródło:
TVN

Niewątpliwy pożytek ze zmiany władzy w naszym kraju widzę w tym, że przez kilka ostatnich lat z góry wiedziałem, co kto powie, co kto napisze, która gazeta albo która telewizja kogo pochwali, a komu przywali.

Nareszcie

Nareszcie

Źródło:
tvn24.pl

Średnio 877 tysięcy widzów przyciągnął do TVN pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy". Program zadebiutował w środę o godzinie 21.35. Branżowy portal Press pisze o "dobrym starcie". Holenderski format, który spodobał się widzom na całym świecie, jest zainspirowany grą "Mafia". Wygrać można nawet pół miliona złotych.

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

Źródło:
tvn24.pl