"Czarno na białym" wraca. Dziennikarskie śledztwa i historie w TVN24 i TVN24 GO

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Nowy sezon "Czarno na białym" w TVN24 i TVN24 GO
Nowy sezon "Czarno na białym" w TVN24 i TVN24 GO
wideo 2/5
Nowy sezon "Czarno na białym" w TVN24 i TVN24 GO

Po wakacyjnej przerwie, we wtorek 31 sierpnia, powraca magazyn "Czarno na białym". Nowe odcinki programu będzie można obejrzeć w TVN24 od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30, a w sobotę o godzinie 21.30 najciekawsze materiały tygodnia. W TVN24 GO do obejrzenia będą wszystkie reportaże, a także dodatkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.

Reportaże w magazynie "Czarno na białym" to dziennikarskie śledztwa i historie, które wstrząsają opinią publiczną. Szerokie spojrzenie na temat pomaga naszym widzom lepiej zrozumieć wydarzenia, o których na co dzień informują media.

OGLĄDAJ "CZARNO NA BIAŁYM" W TVN24 GO

Redaktorka naczelna "Czarno na białym" Patrycja Redo-Łabędziewska w czwartkowym czacie na Facebooku TVN24 z serii "Ty pytasz, TVN24 odpowiada" przekazała, że przygotowywane są kolejne odcinki do cyklu "Bielmo" Marcina Gutowskiego, w którym autor podejmuje tematy związane z pedofilią w Kościele katolickim. To właśnie Gutowski jest autorem reportażu "Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza".

Dekada "Czarno na białym"

W tym roku program "Czarno na białym" świętuje dekadę swojego istnienia. W związku z tym w TVN24 GO można oglądać najciekawsze materiały programu "Czarno na białym", które powstały od początku istnienia programu.

W TVN24 GO można też obejrzeć reportaż Rafała Stangreciaka o kulisach pracy zespołu "Czarno na białym", a także Juliusza Kaszyńskiego o kulisach powstawania konkretnych reportaży.

Redo-Łabędziewska o tym, ile trwa realizacja materiału do "Czarno na białym"
Redo-Łabędziewska o tym, ile trwa realizacja materiału do "Czarno na białym"TVN24

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości