Królowie życia

Czarno na białym

Królowie życia

Spektakularne awanse, nagrody pieniężne oraz wysokie zarobki - na to mogli liczyć najwyżsi rangą prokuratorzy - w czasach Zbigniewa Ziobry. Teraz buntują się przeciw zmianom personalnym, które wprowadza nowy prokurator generalny Adam Bodnar. Marta Gordziewicz z "Czarno na białym" pokazuje działający w prokuraturze w czasach Ziobry system, który sam niegdysiejszy prokurator krajowy Bogdan Święczkowski nazwał systemem kija i marchewki.

Opis programu

"Czarno na białym" to nagradzany magazyn reporterski, pokazujący najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne z kraju i ze świata, ich kulisy i konsekwencje. W programie prezentowane są wyniki śledztw dziennikarskich, sylwetki znanych osób oraz historie, które wstrząsnęły opinią publiczną.

 

Redaktor naczelną i gospodynią "Czarno na białym" jest Patrycja Redo-Łabędziewska. Wcześniej kierowała redakcją informacyjną TVN Warszawa. Prowadziła "Prosto z Polski" w TVN24 i "Fakty" TVN. Z "Faktami" związana była od początku emisji programu, czyli od 1997 roku.

 

"Czarno na białym" można oglądać w TVN24 od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30. Wszystkie materiały - także premierowo - są dostępne w TVN24 GO.