"Czajka". Prawda ukryta w betonie 30.11.2020

Czarno na białym

"Czajka". Prawda ukryta w betonie 30.11.2020

"Czajka" - to najsłynniejsza oczyszczalnia ścieków w Polsce. Jej awarie, dwukrotnie w ostatnich latach, zelektryzowały opinię publiczną. Nic dziwnego - biegnąca pod dnem Wisły rura pękła i ścieki z niemal całej Warszawy lądowały w rzece. Nasz reporter dotarł do miejsca awarii. Odnalazł ludzi, którzy już kilkanaście lat temu ostrzegali przed ryzykowną inwestycją, i dokumenty potwierdzające, że urzędnicy ignorowali ostrzeżenia. Czy można było uniknąć śmierdzącej awarii? O tym w reportażu Marka Osiecimskiego z "Czarno na białym".

Opis Programu

Reportaże z kraju i ze świata, wyniki śledztw dziennikarskich

 
Czarno na białym – opis

Magazyn reporterów TVN24. W każdym wydaniu skupiają się na jednym wydarzeniu pokazanym z różnych perspektyw. Zobacz wyniki dziennikarskich śledztw i poznaj historie, które wstrząsnęły opinią publiczną.

 

Czarno na białym – prowadząca

Patrycja Redo – redaktor naczelna i gospodyni programu „Czarno na białym”. Wcześniej kierowała redakcją informacyjną TVN Warszawa. Prowadziła "Prosto z Polski" w TVN 24 i "Fakty" TVN. Z "Faktami" związana była od początku emisji programu, czyli od 1997 roku.

 
Czarno na białym – gdzie obejrzeć?

Program "Czarno na białym" dostępny na kanale TVN24 od poniedziałku do piątku o godz. 20:30, w soboty o godz. 21:30 oraz online na platformie TVN24 GO.