Fitness wśród aut 27.01.2021

Czarno na białym

Fitness wśród aut 27.01.2021

Zimno, ciemno, mokro i między samochodami - w takich warunkach pracuje Piotr Nowakowski, trener personalny. Gdy zamknięto siłownię, przeniósł się do podziemnego garażu. W rozmowie z reporterką "Czarno na białym" Ingą Pawłowską przyznaje, że na początku zaskoczeni byli zarówno właściciele samochodów, jak i jego narzeczona. On jednak jest konsekwentny i walczy o przetrwanie. - Moją motywacją jest rodzina. Muszę ją utrzymać - mówił trener. Rozmowa tylko u nas.

Opis programu

"Czarno na białym" to magazyn reporterski, prezentujący najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne z kraju i ze świata. W programie prezentowane są wyniki śledztw dziennikarskich, sylwetki znanych osób oraz historie, które wstrząsnęły opinią publiczną.

 

Redaktor naczelną i gospodynią "Czarno na białym" jest Patrycja Redo-Łabędziewska. Wcześniej kierowała redakcją informacyjną TVN Warszawa. Prowadziła "Prosto z Polski" w TVN 24 i "Fakty" TVN. Z "Faktami" związana była od początku emisji programu, czyli od 1997 roku.

 

"Czarno na białym" można obejrzeć od poniedziałku do piątku o godz. 20:30, w soboty o godz. 21:30. Wszystkie materiały - także premierowo - są dostępne w TVN24 GO.