Wojna z Rosją

Czarno na białym

Wojna z Rosją

Żyjemy w czasach przedwojennych - mówi Donald Tusk i wielu polityków z krajów NATO się z nim zgadza. Zgadza się z nim także wielu wojskowych. Pytanie, czy i kiedy będzie wojna z Rosją, coraz częściej pada w domach we wszystkich krajach Europy. Ale jeśli wojna rzeczywiście nam grozi, to co robią politycy i wojskowi, by się do niej przygotować? A może jest to tylko politycznie wygodny temat, bo nim można wiele w polityce wewnętrznej i gospodarce uzasadnić. To bada Piotr Świerczek w reportażu "Wojna z Rosją". 

Opis programu

"Czarno na białym" to nagradzany magazyn reporterski, pokazujący najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne z kraju i ze świata, ich kulisy i konsekwencje. W programie prezentowane są wyniki śledztw dziennikarskich, sylwetki znanych osób oraz historie, które wstrząsnęły opinią publiczną.

 

Redaktor naczelną i gospodynią "Czarno na białym" jest Patrycja Redo-Łabędziewska. Wcześniej kierowała redakcją informacyjną TVN Warszawa. Prowadziła "Prosto z Polski" w TVN24 i "Fakty" TVN. Z "Faktami" związana była od początku emisji programu, czyli od 1997 roku.

 

"Czarno na białym" można oglądać w TVN24 od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30. Wszystkie materiały - także premierowo - są dostępne w TVN24 GO.