Szkoła Ziobry - majątek

Czarno na białym

Szkoła Ziobry - majątek

Pensjonat w Zakopanem nieopodal Krupówek jeszcze kilka miesięcy temu należał do Służby Więziennej i to jej przynosił miliony złotych dochodu. Decyzją byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry został przekazany na własność stworzonej przez niego uczelni. Mieszkania i nieruchomości w całej Polsce należały do Skarbu Państwa, a teraz tworzą majątek Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, utworzonej i prowadzonej między innymi przez polityków Suwerennej Polski i byłych pracowników ministerstwa kierowanego przez Zbigniewa Ziobrę. Jak ustalił reporter "Czarno na białym" Kacper Sulowski, przy przekazywaniu nieruchomości mogło dojść do złamania prawa.

Opis programu

"Czarno na białym" to nagradzany magazyn reporterski, pokazujący najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne z kraju i ze świata, ich kulisy i konsekwencje. W programie prezentowane są wyniki śledztw dziennikarskich, sylwetki znanych osób oraz historie, które wstrząsnęły opinią publiczną.

 

Redaktor naczelną i gospodynią "Czarno na białym" jest Patrycja Redo-Łabędziewska. Wcześniej kierowała redakcją informacyjną TVN Warszawa. Prowadziła "Prosto z Polski" w TVN24 i "Fakty" TVN. Z "Faktami" związana była od początku emisji programu, czyli od 1997 roku.

 

"Czarno na białym" można oglądać w TVN24 od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30. Wszystkie materiały - także premierowo - są dostępne w TVN24 GO.