Bił żonę deską po całym ciele. Kobieta musiała uciekać przez okno

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany
Bartoszyce. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany

W Bartoszycach (województwo warmińsko-mazurskie) mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. 37-latek zmusił kobietę do ucieczki przez okno. Wcześniej zamknął drzwi od mieszkania i bił ją deską po całym ciele. Interweniowali policjanci, którzy zatrzymali agresora. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Do domowej awantury doszło w środę (3 lipca) w Bartoszycach. Świadkowie poinformowali policję po tym, jak zobaczyli, że kobieta ucieka z mieszkania przez okno. Pijany mężczyzna zabarykadował się w środku i nie miał zamiaru otworzyć drzwi.

"Policjanci dostali się do wnętrza przez to samo okno, którym uciekła pokrzywdzona" - przekazali warmińsko-mazurscy policjanci.

Zarzuty i areszt dla 37-latka

37-latek usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną, do którego się nie przyznał.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany
Mężczyzna został tymczasowo aresztowany
Źródło: KWP w Olsztynie

Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o aresztowanie mężczyzny. Decyzją sądu 37-latek trafił do aresztu, gdzie czeka na proces. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

TVN24 HD
Dowiedz się więcej:

TVN24 HD

Czytaj także: