Zderzył się z autobusem w tunelu

Kolizja w tunelu
Kolizja w tunelu
Źródło wideo: Marek
Źródło zdj. gł.: Marek
Pod mostem kolejowym w centrum Stargardu Szczecińskiego samochód osobowy uderzył w miejski autobus. O wypadku poinformował nas internauta Marek, pisząc na Kontakt TVN24.

Jak napisał Marek, do kolizji doszło ok. 14.15. Samochód osobowy uderzył w lewy bok autobusu, uszkadzając jeden z reflektorów. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która pomogła kierowcy forda wydostać się z auta. Został przewieziony do szpitala. Wraz z nim karetki zabrały także pasażerów escorta.

Według relacji naszego internauty, z samochodu wyciekły płyny, ale straż zdołała je zabezpieczyć.

Policja zorganizowała objazd od strony ul. Szczecińskiej.

Do kolizji doszło w tunelu pod wiaduktem (foto: Marek)
Do kolizji doszło w tunelu pod wiaduktem (foto: Marek)
Źródło zdjęcia: Marek
Kierowca forda został przewieziony do szpitala (foto: Marek)
Kierowca forda został przewieziony do szpitala (foto: Marek)
Źródło zdjęcia: Marek

Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: