Do piątku ciepło. Potem nie

 
W weekend pogoda się popsuje
Źródło zdj. gł.: TVN Meteo
W ciągu najbliższych dwóch dni warto znaleźć czas na spacer i odpoczynek na powietrzu. W tym czasie będzie się rozpogadzać i ocieplać. Najwyższych temperatur możemy się spodziewać w piątek, ale za to we znaki dadzą się deszcz i burze. W weekend natomiast pogoda nie będzie zachęcać do wyjścia z domu - zrobi się zimno i mokro.

Źródło: tvnmeteo.pl

Czytaj także: