Najnowsze

Najnowsze

Messi bawił się w najlepsze. Efektowna wygrana Barcelony

Miało być szybko, łatwo i przyjemnie i tak było. Barcelona pokonała na wyjeździe broniącą się przed spadkiem Mallorkę 4:0 i do pięciu punktów powiększyła przewagę nad drugim w tabeli Realem Madryt. Królewscy swój mecz 28. kolejki zagrają w niedzielę.

Zwycięski remis Napoli. Będzie polskie starcie w finale Pucharu Włoch

Napoli w sobotę osiągnęło cel. W drugim półfinale Pucharu Włoch zremisowało z Interem 1:1 i awansowało do wielkiego finału, w którym w środę zagra w Rzymie z Juventusem. A to oznacza, że na murawie możemy zobaczyć trzech reprezentantów Polski: Piotra Zielińskiego, Arkadiusza Milika i Wojciecha Szczęsnego.

Jarosław Kaczyński najbardziej boi się utraty władzy - oceniła w "Drugim śniadaniu mistrzów" reżyserka Agnieszka Holland. Wraz z pozostałymi gośćmi programu komentowała list prezesa Prawa i Sprawiedliwości do członków swojego ugrupowania. W drugiej części programu pojawił się wątek trwającej kampanii wyborczej, sondaży i szans na zwycięstwo w walce o fotel prezydenta.

"Nasze akcje muszą być akcjami sukcesu". GROM kończy 30 lat

Jednostka Wojskowa GROM świętuje 30-lecie istnienia. Polscy żołnierze z GROM byli tam, gdzie było najgoręcej. Pomagali, ratowali, zdobywali. W Haiti, Iraku, Afganistanie, krajach byłej Jugosławii. Stali się dumą Polski, jedną z najlepszych jednostek wojsk specjalnych na świecie.

Polaryzacja opłaca się najsilniejszym kandydatom - powiedział w programie "Czas decyzji" doktor Sergiusz Trzeciak, ekspert do spraw wizerunku publicznego. Gość TVN24 komentował również wykorzystywanie mediów społecznościowych w kampanii wyborczej, a także odniósł się do roli fake newsów w polityce.

"Balonem zaczęło miotać, uderzył w latarnię i pękł"

- W pewnym momencie zrobiło się ciemno, zerwał się wiatr, zaczął padać deszcz, krople wielkości kurzych jaj - relacjonował pan Paweł, który zarejestrował moment uszkodzenia balonu widokowego przez silny podmuch wiatru w Krakowie. Informacje i nagrania otrzymaliśmy na Kontakt 24.