Marszałek chce zlikwidować dwie szkoły. Kształci się w nich 469 osób. Na sejmiku może być gorąco
- Ta decyzja to ogromny cios w Lubelszczyznę i nie tylko. Jest nam bardzo przykro. W mojej grupie kształcą się osoby z całej Polski. W kraju jest bowiem niewiele placówek oferujących bezpłatnie naukę na takim kierunku, a społeczeństwo się starzeje. Zapotrzebowanie już teraz jest bardzo duże, a będzie coraz większe - mówi Katarzyna Stępniak, słuchaczka Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Lublinie.
Pozostało 92% artykułu